FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Tattoo Art's Style-Petrosani

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Mar 22, 2006 4:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesanta discutie Wink
adi tattoo

Data inscrierii: 22/Noi/2005

MesajTrimis: Joi Mar 23, 2006 1:57 am    Titlul subiectului: pt ovidiutudoran !!!!!!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

ce ai fost inainte sa devii ( " tatuator " ) ??? miner??? halal tatuaje , halal styl , halal arta !!! profesional nici nu se pune in discutie !!!

deci !!! vrajeala buna e prosteala pe fata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ruky

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Mar 23, 2006 10:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ovidiu, tine-o tot asha, adi_tattoo sunt sigur ca e foarte invidios pe tine pt ca nici in visele lui cele mai frumoase nu o sa aiba finetzea si perfectiunea ta... (eu cel putin cand am vazut tatuajele tale... am fost pur si simplu shocat... cele realiste poti sa juri ca sunt poze sau ies din piele; ai un talent uimitor)

...adi_tattoo iti dau un sfat: mai lasa si tu invidia si poate odata o sa ai banii necesari sa faci "un curs de initiere in arta tatuajului" cu Ovidiu, daca te va accepta ca elev probabil ca o sa-ti impartaseasca si tie din tehnica sa...
...in loc sa fiti uniti ...nu mai am cuvinte
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 24, 2006 8:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 24, 2006 8:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine Ovidiu "esti un adevarat artist" Laughing
Sus
allex_tattoo

Data inscrierii: 16/Feb/2006

MesajTrimis: Vin Mar 24, 2006 12:48 pm    Titlul subiectului: punetiva ochelarii Raspunde cu citat (quote)

Nu pot sa nu ma bag in aceasta discutie, avand in vedere ca am vazut lucrarile lui Adi si ale lui Ovidiu.Opinia mea este ca Adi merita o nota mai buna decat Ovidiu.
Si acum am o intrebare pentru Ruky:
-De ce comentezi lucrarile lui Adi si ale lui Ovidiu , bune sau rele cum sunt, cand tu nu ai expus nici o lucrare de a ta.Astea sunt discutii intre profesionisti si cred ca fiecare dintre ei isi cunoaste valoarea.

-Bafta tuturor -Ale Very Happy x
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 12:22 am    Titlul subiectului: Re: pt ovidiutudoran !!!!!!!!!!!! Raspunde cu citat (quote)

adi tattoo a scris:
ce ai fost inainte sa devii ( " tatuator " ) ??? miner??? halal tatuaje , halal styl , halal arta !!! profesional nici nu se pune in discutie !!!

deci !!! vrajeala buna e prosteala pe fata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eu am acum 31 de ani, Costi vreo 27, cred.
Foarte tare frate! Eu sunt tatuator din 1992. Tu de cand esti? Cand faceam eu tattoo, cam cati ani aveai? Cand eu faceam tattoo in Lupeni, Costi, dupa vreo 3 - 4 ani s-a apucat. Sa sti asta de la mine. Si daca vei merge in orasul ala de kk, vei putea afla chestia asta. Eu am acum 31 de ani, Costi vreo 27, cred. Nu e vorba de lauda, decat de niste argumente reale...Intr-adevar faceam la nivel amator amandoi, dar faceam...Dar tu la ce salon lucrezi? Ca tot uit?

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sti care e diferenta intre lucrarile tale Ovidiule si cele ale lui Adi Tattoo?
Iti zic eu, e diferenta de la cer la pamant. Daca nu ma crezi pune mana si fa si tu o camparatie intre ele poate o sa ai ceva de invatat. Daca te lauzi ca esti tatuator din 1992 unde sunt lucrarile tale? Ar trebui sa fi un tatuator talentat tinand cont de faptul ca tatuezi de aproape 16 ani.
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 10:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cornel-FashionTattoo a scris:
Sti care e diferenta intre lucrarile tale Ovidiule si cele ale lui Adi Tattoo?
Iti zic eu, e diferenta de la cer la pamant. Daca nu ma crezi pune mana si fa si tu o camparatie intre ele poate o sa ai ceva de invatat. Daca te lauzi ca esti tatuator din 1992 unde sunt lucrarile tale? Ar trebui sa fi un tatuator talentat tinand cont de faptul ca tatuezi de aproape 16 ani.

Ma, da tu crezi ca sunt asa lesinat ca voi? Sa stau numai pe site sa pun fiecare lucrare? Mai am si altceva de facut. Si site-ul este doar de prezentare...puneti-va voi, ca sunteti cei mai tari...Eu atata stiu, frate...si mie imi ajunge...
Laughing

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 9:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tu esti cel lesinat nu noi. Te crezi vreun buton de avion ca sti sa vinzi atv-uri si sa canti, te laudai ca conduci un a4 , bravo cumetre dar tot lesinat esti. Noi suntem mai saraci mai mult de o dacie berlina la mana a 2-a nu ne am permis. Felicitari smechere!
ovidiutudoran

MesajTrimis: Vin Feb 08, 2008 7:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tu esti cel lesinat nu noi. Te crezi vreun buton de avion ca sti sa vinzi atv-uri si sa canti, te laudai ca conduci un a4 , bravo cumetre dar tot lesinat esti. Noi suntem mai saraci mai mult de o dacie berlina la mana a 2-a nu ne am permis. Felicitari smechere!

Ma, prietene, tocmai m-am trezit din lesin si mi-am dat seama ca nu mai conduc Audi A4, ci un VW TOUAREG...nu stiu cum, dar miracolul s-a intamplat... Smile

MesajTrimis: Joi Iun 05, 2008 12:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cornele, parca facusem pace noi doi...sau ma insel? Eu asa imi amintesc...Nu am nimic cu tine, sincer... Si lucrarile mele sunt pe www.tattooart.ro Nu mai pun aici poze...si aici, si la Costi...nu mai am timp. Sunt pe site-ul meu si cred ca ajunge...Am sa sterg si ce a mai ramas din trecut...

MesajTrimis: Lun Iun 09, 2008 10:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut Ovidiu. Cred ca faci o mica confuzie daca te uiti atent ai sa observi ca eu nu am mai scris nimic pe acest forum din luna februarie de cand e ultimul postreply. Sper sa te lamuresti pt ca eu am stat de vb cu tine. Oricum noi iti multumim pt cuvintele de lauda care i le aduci lui Mersky
ovidiutudoran

MesajTrimis: Lun Iun 09, 2008 1:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

OK, Cornele...ai dreptate. Ma bucur ca, macar cu voi suntem in relatii mai amiabile...cred ca vom ramane asa...Bafta in continuare in tot ceea ce faceti...si sa auzim de bine!!! Wink
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community