FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Vreau si eu niste raspunsuri,va rog:)
Du-te la pagina Anterioara  1, 2

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Alt tip de piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Aly_na

Data inscrierii: 28/Apr/2006

MesajTrimis: Vin Mai 12, 2006 8:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hm.....miam pus in limbutza mea dragutza Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 22, 2007 3:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 11:19 pm    Titlul subiectului: Re: Vreau si eu niste raspunsuri,va rog:) Raspunde cu citat (quote)

Aly_na a scris:
as vrea si eu un piercing ca acesta dar nu stiu mai nimic despre el(cat de tare doare,cum il ingrijesc etc).v-as ruga f frumos daca imi puteti da si mie niste raspunsuri cat mai repede!! http://www.tattoo69.cl/images/fotos_serv/piercing/piercing-cadera.jpg Very Happy

Incercarea moarte n-are...Daca vrei cu adevarat poti! Dar nu vrei destul... Laughing Wink

Data inscrierii: 27/Noi/2007

MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 3:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

costiii! dami te rog idul tau Very Happy ca si eu sunt din petrosani si m-ar interesa niste preturi pt un pierce in buric si pot da fugutza intr-o zi ! te rog Very Happy:!

sau ovidiu vad ca esti tot din petrosani.

niste prietene si-au facut dar au zis ca nu au fost date cu creme bla bla bla.tu esti la acest salon de cand s-a deschis? as vrea niste informatii si preturi daca nu aici pe privat sau pe messenger si sami zici daca tu esti de la inceput la acest salon Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Noi 28, 2007 1:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anka a scris:
costiii! dami te rog idul tau Very Happy ca si eu sunt din petrosani si m-ar interesa niste preturi pt un pierce in buric si pot da fugutza intr-o zi ! te rog Very Happy:!

sau ovidiu vad ca esti tot din petrosani.

niste prietene si-au facut dar au zis ca nu au fost date cu creme bla bla bla.tu esti la acest salon de cand s-a deschis? as vrea niste informatii si preturi daca nu aici pe privat sau pe messenger si sami zici daca tu esti de la inceput la acest salon Razz

Eu nu sunt Costi. Eu sunt Ova-Ovidiu Tudoran. Salonul Tattoo Art-Petrosani, b-dul. 1 dec. 1918, bl. 103/6.
Mai multe discutam pe forumul meu daca vrei. Adresa este mai jos, sau poti intra direct din site.

ID Yahoo: ovidiutudoran
www.tattooart.ro
www.tattooart.forumotion.com

MesajTrimis: Lun Ian 28, 2008 9:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
JohnnyX81

MesajTrimis: Joi Ian 31, 2008 7:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
JohnnyX81

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 7:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mie Mai 14, 2008 8:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aly_na a scris:
trupa parkour petrosani....,sunt din petrosani Very Happy ..parkour ii un fel d sport cam periculos Very Happy .. si scoruri=pretzuri Wink

Pai daca mai treci prin Petrosani, te asteptam pe la Tattoo Art.

Data inscrierii: 20/Iun/2008

MesajTrimis: Vin Iun 20, 2008 8:33 pm    Titlul subiectului: heeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllppppppppp Raspunde cu citat (quote)

stiu ca la noi in romania nu prea sunt pierce-uri in zona sir-ului( adik la spate deasupra posteriorului) va rogggg care sunt riscurile sau dak stiti ceva de el Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ovidiutudoran

MesajTrimis: Vin Iun 20, 2008 10:06 pm    Titlul subiectului: Buna!!! Raspunde cu citat (quote)

Din cata experienta am acumulat, am observat ca in acea zona, piersurile,nu rezista. Organismul nu le accepta. Cei care isi pun acolo, o fac doar pentru cateva poze, foarte constienti, ca urmeaza sa ii elimine, in cateva zile. Daca intri pe forumul nostru vei vedea si discutii de la persoane care au facut asa ceva. Vezi semnatura. Cam atat pot sa iti spun. Alegerea iti apartine!
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Alt tip de piercing Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community