FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cum reusiti...?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Stefan

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 07, 2005 12:36 pm    Titlul subiectului: Cum reusiti...? Raspunde cu citat (quote)

Salutare, ma intrebam cu reuseste toata lumea sa fie calma inainte de a face piercingul?
Eu vreau sa imi fac maine un piercing in sept si imi e frica de mor....oare o sa ma doara rau.... Confused Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Johnny

MesajTrimis: Joi Sep 08, 2005 5:40 am    Titlul subiectului: Re: Cum reusiti...? Raspunde cu citat (quote)

Inainte sa faci piercingul asigura-te ca mananci bine, pentru a nu avea probleme cu stomacul, iar cand incepi sa fii nervos tragi bine aer in piept, gandeste la motivele pentru care vrei acel piercing, gandestete ca nu e mare lucru si mai ales imagineaza-ti cat de bine va arata iercingul.
Vezi ce faci si multa bafta!!!
Sus
Hope

MesajTrimis: Joi Sep 08, 2005 2:10 pm    Titlul subiectului: Re: Cum reusiti...? Raspunde cu citat (quote)

Inainte sa faci piercingul asigura-te ca mananci bine, pentru a nu avea probleme cu stomacul, iar cand incepi sa fii nervos tragi bine aer in piept, gandeste la motivele pentru care vrei acel piercing, gandestete ca nu e mare lucru si mai ales imagineaza-ti cat de bine va arata iercingul.
.....Vezi ce faci si multa bafta!!!.....
Sus
Hipo
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 9:02 am    Titlul subiectului: Re: Cum reusiti...? Raspunde cu citat (quote)

Da' nu trebuie sa fii stresat, inainte sa-l faci gandestete pentru ce esti acolo, pentru un piercing beton, care va arata super si de care vei fi super mandru..deci ce rost are sa te gandesti la ltceva...pana la uram de decizia ta
Sus
cl0au0

Data inscrierii: 18/Noi/2005

MesajTrimis: Vin Noi 18, 2005 1:08 pm    Titlul subiectului: re Raspunde cu citat (quote)

trebiue sa l vrei cu adevarat si e ok
Thought I was supposed to be
Look at me now a man
Who won't let himself be
Sus
liza505
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 31, 2006 6:40 am    Titlul subiectului: my first post on this forum Raspunde cu citat (quote)

hi
i'm liza...
Sus
me
Vizitator

MesajTrimis: Mie Mai 31, 2006 3:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stai calm ca daca te agiti din cauza durerii.. fii linistit ,daca il faci la un cabinet nu o sa simti decat o intepatura timp de 1 sec si gata ! Cool Very Happy Rolling Eyes
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Dum Iun 04, 2006 10:43 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...pot sa te asigur ca mai totzi care vin la primul piercing au "morcovi", cei care is la al 2 sau mai multe deja stiu ce-i ashteapta asha ca nu se streseaza, in generel la oameni le este frica de necunoscut, si cum la tine e primul piercing (cred) nu esti exceptzie! toate sfaturile de mai sus is bine venite si e bine sa le ai in calcul! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community