FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Mi-l face o prietena...

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Semolina

Data inscrierii: 28/Iul/2008

MesajTrimis: Dum Aug 03, 2008 5:28 am    Titlul subiectului: Mi-l face o prietena... Raspunde cu citat (quote)

Buna..doresc si eu sa-mi fac un pierce in nas...aici in oras nu avem salon de genul...e un oras foarte mic...:-s prietenele mele si-au facut singure pierceuri-le.Un prieten de-al meu care si-a pus in spranceana, a avut pile la spital si acolo si l-a facut.Daca nu cunosti pe nimeni acolo ,nu-ti "gaureste" nimeni nasul.O sa apelez la o prietena sa mi-l faca.Intrebarea mea este: e neaparat mai intai sa port unul medicinal?Si am auzit ca argintul este cel mai prost material, e adevarat?.Unul medicinal pot gasi la si bijuterie?...mentionez ca in ureche suport orice...am cercei din plastic,badoage,argint,aur...orice...(am mai scris acelasi lucru si la topicul "Doaree",saptamana trecuta,dar fiindca inca nu mi-a raspuns nimeni,m-am gandit sa deschid un topic nou,poate asa o sa fie mai vizibil,si o sa primesc si eu un raspuns).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Semolina

Data inscrierii: 28/Iul/2008

MesajTrimis: Sam Aug 16, 2008 7:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sa mor eu, ce site aveti...de 2 saptamani am postat si nici asa nu se chinuie inca nimeni sa-mi raspunda...doamne feri, sunteti farza...asta da forum:-j asa ajutati voi utilizatorii forumului...te pomenesti ca trebuie sa fie topicul vechi de un an...ca sa raspunda cineva:-j hai ca sunteti chiar penali...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community