FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Nu stiu...

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fall_out_angel

Data inscrierii: 30/Iun/2006

MesajTrimis: Vin Iun 30, 2006 8:05 am    Titlul subiectului: Nu stiu... Raspunde cu citat (quote)

vreau sa-mi fac un tatoo dar nu stiu ce sa-mi fac...eu sunt o fire mai vesela de genul rock si mai emotiva in acelasi timp....si as vrea sa-mi fac ceva unic.....imi puteti da ceva sugestii
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Vin Iul 07, 2006 1:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu stiam ca sunt asa veseli rockerii =))) Smile)))
Sus
ro

Data inscrierii: 18/Iul/2006

MesajTrimis: Mar Iul 18, 2006 12:03 pm    Titlul subiectului: Re: pentru fall_out_angel Raspunde cu citat (quote)

Din punctul meu de vedere, cel mai bine este sa cauti pana gasesti ceva de care sa simti ca te reprezinta.

Keep that in mind - ca o sa petreceti foarte mult timp impreuna Wink si cel mai important este ca tu sa te simti bine cu el. Daca nu gasesti, search better. Foloseste internetul - este o sursa nemarginita chiar si cand vine vb de modele, ai si aici o galerie sau poti chiar tu sa te gandesti la ceva si apoi sa mergi la un profesionist sa ti-l faca.

Important e sa fii sigura ca asta iti doresti Wink
Sus
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 9:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din punctul meu de vedere ... iti face ce iti pace tie si intr-un loc putin ascuns sa nu iti stea in ochii .... ca sa nu te plicitsesti de el .... succes
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 9:35 pm    Titlul subiectului: Re: Nu stiu... Raspunde cu citat (quote)

fall_out_angel a scris:
vreau sa-mi fac un tatoo dar nu stiu ce sa-mi fac...eu sunt o fire mai vesela de genul rock si mai emotiva in acelasi timp....si as vrea sa-mi fac ceva unic.....imi puteti da ceva sugestii

fa-ti un desen animat... de ex... tom&jerry

Sau mai bine toata familia Simpson, mare, pe spate. Asta e amuzant cu sigurantza...

Ah... sau Beavis&Butthead... that`s funny...

Ai putea sa-ti faci un portret... al vreunui star rock... yo stiu... daca esti mai romantica , si-n acelasi timp vesela... fa-ti-l pe Ville Vallo razand.(solistul de la HIM ...lovemetal.... o nebunie) Laughing Laughing Laughing
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 1:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 8:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community