FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
unde gasesc un salon in bucuresti

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
punk4life

Data inscrierii: 07/Oct/2007

MesajTrimis: Dum Oct 07, 2007 8:05 am    Titlul subiectului: unde gasesc un salon in bucuresti Raspunde cu citat (quote)

salutare tuturor! am si eu o mica intrebare : "Unde pot sa gasesc un salon k-lumea in bucuresti (care sa-mi dea pierce in spranceana pe propria raspundere ca am 16 ani impliniti)?" eventualele comentarii sfaturi utile sugestii etc sunt binevenite Smile
Carabas

Data inscrierii: 09/Sep/2008

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 2:37 pm    Titlul subiectului: Re: unde gasesc un salon in bucuresti Raspunde cu citat (quote)

punk4life a scris:
salutare tuturor! am si eu o mica intrebare : "Unde pot sa gasesc un salon k-lumea in bucuresti (care sa-mi dea pierce in spranceana pe propria raspundere ca am 16 ani impliniti)?" eventualele comentarii sfaturi utile sugestii etc sunt binevenite Smile

Pai...nu cred ca ai f.mari sanse sa gasesti,chiar nu cred ca exista...Iti tre' acordul unui parinte Neutral
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 2:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poti sa zici k ai 18 ani Very Happy
eu asa am facut la primul pierce acu 2 ani Very Happy aveam doar 16 ani Smile)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community