FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
tatuaj

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Skin

Data inscrierii: 04/Ian/2009

MesajTrimis: Mar Ian 06, 2009 11:26 am    Titlul subiectului: tatuaj Raspunde cu citat (quote)

Salut,am si eu o intrebare.
Mi-am facut un tatuaj pe spate si am o nelamurire. In pauzele pe care le luam intre sedinte imi curgea sange(luam 5-10 min pauza) .. este ceva normal sa curga sange sau .. trebuie sa ma ingrijorez in aceasta privinta?
Va multumesc si astept un raspuns.
Cristi din buc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Skin

Data inscrierii: 04/Ian/2009

MesajTrimis: Mar Ian 13, 2009 11:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

imi raspunde si mie cineva ?
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Feb 15, 2009 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

e normal Smile
Sus
Vali Delianis

Data inscrierii: 14/Ian/2010

MesajTrimis: Joi Ian 14, 2010 9:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stai linistit .. este foarte normal sa iti curga sange ! Dar daca tatuatorul ar fi mai putin agresiv si nu s-ar grabi , ar putea face sa nu iti curga sange, aproape deloc sau chiar deloc ..
In plus mai poate fi posibil ca tu sa fi hemofil si din acest motiv sa sangerezi abundent !
Am intalnit clienti care erau hemofili si carora incepea sa le curga sange cam dupa o jumatate de ora de la inceperea tatuajului , incat trebuia sa ma opresc si sa continui in alta zi , pentru ca sangerau abundent si nu le mai intra vopseaua in piele !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community