FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce in limba

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Sorin
Vizitator

MesajTrimis: Vin Oct 13, 2006 6:02 pm    Titlul subiectului: pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

unde pot gasi un salon sa-mi faca shi mie gaura in limba?daca stiti sa fie pe undeva in bucuresti daca se poate ms Very Happy Shocked
Sus
creatorul

Data inscrierii: 23/Noi/2006

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:36 am    Titlul subiectului: Re: pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

Sorin a scris:
unde pot gasi un salon sa-mi faca shi mie gaura in limba?daca stiti sa fie pe undeva in bucuresti daca se poate ms Very Happy Shocked
daca vrei asta e numarul meu sunama si vb iti dau eu gaura in limba
creatorul

Data inscrierii: 23/Noi/2006

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 10:36 am    Titlul subiectului: Re: pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

Sorin a scris:
daca vrei asta e numarul meu sunama si vb iti dau eu gaura in limba 0728384052
Alex87
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 02, 2007 12:06 pm    Titlul subiectului: intrebare Raspunde cu citat (quote)

am si eu o intrebare ff importanta....mi`am facut un piercing in limba acum aproape un an......dar de 6 luni l`am scos...problema este ca gaura inca nu s`a astupat complet....adica inca simt o mica galma pe locul unde aveam piercingul si se si vede o gaurica mica.Este fff jenant sa simt galma pe limba.....imi facusem alta gaura aproximativ langa locul unde am avut`o pe cea veche dar asta dupa o saptamana dupa ce am scos piercu s`a astupat complet.cea veche a ramas.Intrebarea este....de ce nu se astupa si ce sa fac pentru a se astupa.

Va rog frumos daca sunteti in tema si cunoasteti despre ce e vb sa`mi spuneti pe id`ul mastermind_overdose
Astept rasp.Multumesc anticipat
Sus
ruxy
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 5:16 pm    Titlul subiectului: Re: pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

creatorul a scris:
Sorin a scris:
daca vrei asta e numarul meu sunama si vb iti dau eu gaura in limba

am j eu o intrebare am pierce in limba d 3 sapt dak il scot acum in kt timp se astupa adik dak 3 zile nu il port are cv?..pls help...
Sus
ruxy
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 5:25 pm    Titlul subiectului: Re: pierce in limba Raspunde cu citat (quote)

am j eu o intrebare am pierce in limba d 3 sapt dak il scot acum in kt timp se astupa adik dak 3 zile nu il port are cv?..pls help...[/quote]
app fratilor nu doare..doar dak lovesti pieceul..eu unu din ziua 3 am incerkt makre solida..ce-i drept pootina...1 sapt am vb sasait,,j a tinut umflatura..un piq incomoad dar in rest sooper..sincer merita...mare grija la parinti..eu l-am dat la salon nu va fie teama k costa mult asta e strangi dar merita
nu a curs pic d sange....pt cei interesati e un salon p la piata 1 mai..google is your best friend:D Razz
Sus
Mark_Watopeert
Vizitator

MesajTrimis: Lun Mai 12, 2008 8:28 pm    Titlul subiectului: New Indiana Jones - Any cogent ? - Alieflekstats Raspunde cu citat (quote)

New Indiana Jones
Indiana Jones
Sus
JxDCYgjVtS
Vizitator

MesajTrimis: Lun Feb 09, 2009 8:06 am    Titlul subiectului: zlzedTywKUU Raspunde cu citat (quote)

ch_02_05.txt;9;9
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2009 11:44 pm    Titlul subiectului: CukrWIFjWifFKgHCxqV Raspunde cu citat (quote)

comment2,
Sus
name
Vizitator

MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 11:20 am    Titlul subiectului: hfAtoySKyiLmZe Raspunde cu citat (quote)

comment6,
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community