FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
sfaturi flesh tunnel

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
hugfriendd

Data inscrierii: 03/Feb/2008

MesajTrimis: Dum Feb 03, 2008 11:50 pm    Titlul subiectului: uite man:)) Raspunde cu citat (quote)

deeeeeeeci eu cred ca fleshu din imaginea pe care ai dat'o e de 4mm daca vad bine:)) nush maxim de 6 dar nu cred.in fine.logic ca te ajuta ca ai gauri si e bine ca le ai de mai mult timp:)) mergi intr'un loc unde gasesti piercinguri si cumpara'ti un expandator:)e cea mai simpla metoda daca vrei sa fi safe.daca nu,incepe prin a'ti baga mai multi cercei intr'o gaura si ea se va largi si nah:)) te descurci hai ca nu e greu. Very Happy
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 11:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
d-lite

Data inscrierii: 16/Ian/2008

MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 2:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ieri am fost in idm. expandere - e parca am vazut dar n - am gasit nici un plug care sa imi placa. unde altundeva as mai putea cauta ? ma interseaza ceva simplu, preferabil negru. culmea dar in idm nu aveau ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
riot

Data inscrierii: 24/Feb/2008

MesajTrimis: Dum Feb 24, 2008 3:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[color=green]pai in idm, daca il intrebi pe vanzator dak are shi alte culori o sa iti arate. aceeashi problema am avut-o shi eu cand mi-am facut primul flesh Very Happy am gasit numai cu mai multe culori. mi-am luat expanderele shi cand am fost a 2-a oara am intrebat dak aveau si pe negru shi k sa vezi aveau. mai incearca odata. dak nu gaseshti poti sa incerci in titan la parter dar te asigur k sunt mult mai putine modele. eu acum ma lupt cu al 2-lea flesh. in stanga este mai dificil un pic pt k proasta kre mi-a facut gaura se pare k a fost km beata pt k a ieshit stramba. acum doare un pic dar am ajuns deja la 3. mai am un pic pana la 7 Very Happy[/color] [color=orange][/color]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
imature

Data inscrierii: 14/Feb/2009

MesajTrimis: Sam Feb 14, 2009 8:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

flesh tunnel fara expander e cel mai dureros lucru posibil.sunt altii care nu au avut posibilitati si siau largit gaura cu pierceuri apoi cu mine de pix apoi cu pixuri.pana cand intrun final.ajungi la 12 mm.te saturi de capacul de pix pe care lai purtat 4 luni de zile si iti comanzi unul de pe net din titan.cam asa a fost la mine:)).dureros.nu recomand8-|
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Feb 15, 2009 10:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eo am flesh de 5 mm in cartilaj facut fara expander Smile)) a durut mai rau decat toate cele 16 pierceuri pe care le mai am Smile)) da arata f tare acum Very Happy in lobii urechilor am 20 mm vreau sa ajung la 25 mm ca mi-am comandat un flesh de pe net mega dragutz cu cristale roz :X:X de 25 mm Very Happy da mi-e teama sa nu mi se rupa lobul Sad

ps. largiti incet si purtati mult timp o marime pana sa treceti la una mai mare! spor Very Happy
Sus
imature

Data inscrierii: 14/Feb/2009

MesajTrimis: Joi Feb 26, 2009 12:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

fuck.esti nebun omule:|.iti dai seama ca tu nu vei mai avea ureche:))?adica..ca sa mai ai o ureche normala apelezi la chirurgie.ceea ce inseamna sa iti taie urechea Shocked god.sunt multumita cu 12 milimetri:))
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Joi Feb 26, 2009 1:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sunt fata, scumpo :*
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community