FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
primu tatuaj. piele incompatibila?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
misanthropia

Data inscrierii: 15/Mar/2009

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 1:08 pm    Titlul subiectului: primu tatuaj. piele incompatibila? Raspunde cu citat (quote)

vreau sa imi fac un tatuaj intre pectorali, pe stern, cam unde ar fi inima. problema e ca inca mai am iritatie de genu micilor cosuri sporadice ca pe spate, pori dilatati, etc sensibil la transpiratie mai ales. cu durerea cum e? citisem undeva ca sternu e cam dureros. tatuajul nu e mare, e un O cam de 4x5 cm. e zona aia incompatibila cu ace si tus?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 8:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am aproape tot pieptul tatuat Smile) nu pot sa zic ca a fost foarte dureros. mai mult decat suportabil Razz go for it! nush ce sa zic de alunite si alte chestii. cel mai bine ar fi sa intrebi un tatuator
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
misanthropia

Data inscrierii: 15/Mar/2009

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 9:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu am alunite. am mici cosuri si pori mai dilatati care variaza foarte mult. de fapt cos mic propriu zis nici nu e. pori sunt doar "semi-inflamati" vulnerabili mai ales la transpiratie care vara, orice ai face apare si cat de putin...nu cred ca se poate tatua zona insa ce vreau sa tatuez nu e mare si trebuie sa fie in locul ala.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community