FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
nipple pierce

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in sfarcuri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
out0fcpt

Data inscrierii: 07/Ian/2008

MesajTrimis: Lun Ian 07, 2008 11:45 am    Titlul subiectului: nipple pierce Raspunde cu citat (quote)

vreau si eu un pierce in sfarc , ziceti`mi si mie cum sta treaba...cam cat costa...si mai ales dak se poate purta doar intr-unul..sau tre neaparat ambele...plus din ce modele am de ales...ms mult [ps ..sunt tip]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
salonta

Data inscrierii: 01/Iul/2008

MesajTrimis: Joi Mai 14, 2009 4:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

buna intrebare.....aseptam raspunsuri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
imature

Data inscrierii: 14/Feb/2009

MesajTrimis: Lun Iun 01, 2009 3:53 pm    Titlul subiectului: nipple pierce:D Raspunde cu citat (quote)

hm.piercingul ma costat un milion 200 la salon.fara anestezic[pt ca era oricum degeaba].eu am doar intr-unul.mai exact in cel stang.a durut.mai tare ca flesh tunnel-ul.a fost printre cele mai dureroase piercinguri.dar a fost suportabil ca de obicei.a...si..pana se cicatrizeaza foloseste un piercing barbell cu o tija subtire.cand se vindeca..poti sa iti pui ce vrei tu.[p.s.la tipi e mai putin dureros.si se vindeca mai repede.mult mai repede decat la femei]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in sfarcuri Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community