FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
la cat timp imi pot face alta gaura in buric?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
arienne

Data inscrierii: 06/Mai/2009

MesajTrimis: Joi Mai 07, 2009 10:30 am    Titlul subiectului: la cat timp imi pot face alta gaura in buric? Raspunde cu citat (quote)

Buna! Am avut u opiercing si din pacate pielea mi s-a subtiat, iar eu m-am gandit sa dau cateva zile cercelul jos si in acest timp pielea s-a desprins de tot si a ramas ca o despicatura...as vrea sa imi fac din nou dar nu stiu cat timp va trebui sa mai astept si in plus vine si vara Sad..si vreau piercing cat mai repede.
Ma puteti ajuta cu niste pareri, va rog!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
girl13

Data inscrierii: 18/Mai/2009

MesajTrimis: Mar Mai 19, 2009 11:49 am    Titlul subiectului: hey:) Raspunde cu citat (quote)

daca s-a vindecat..poti sa iti faci altu..da ai mare grija..da totusi..explica te rog mai dataliat ce ai patit..Smile
Sus
arienne

MesajTrimis: Joi Mai 21, 2009 5:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai...in tot acest timp m-am mai documentat si eu putin (spre rusinea mea ca nu am facut-o mai devreme)si am aflat k mi s-a infectat datorita cercelului nou pe care l-am pus la nici o saptamana de cand il pusesem pe cel "medicinal"...am pus ghilimele fiindca sincera sa fiu nu stiu cat de medicinal a fost daca a fost pus cu pistolul.De ce spun asta?...fiindca am aflat ca in buric nu este indicat sa dai gaura cu pistolul...dar asta a fost sa imi fie invatatura:D...acum mi s-a mai vindecat si nu cred ca va mai trece o saptamana si imi voi pune din nou.
Abia astept...fiindca odata ce l-ai avut nu te mai poti lipsi de el!!!!
Iti da un plus de incredere in tine si sa fiu sincera iti da un plus de frumusete...iar baietii pot confirma acest lucru... Rolling Eyes
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Mai 29, 2009 7:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vai de mine Neutral
tu glumesti?
cine dracu ti-a facut gaura in buric cu pistolul?! trebuie sa il reclami la protectia consumatorului sa nu mai faca altor fete naive si nestiutoare.
nu pot sa cred ca inca mai aud de asemenea abominatii.
zii din ce oras esti sa iti pot recomanda un salon.. ceva...
Sus
arienne

MesajTrimis: Mie Iun 03, 2009 8:02 pm    Titlul subiectului: :( Raspunde cu citat (quote)

O sa stau in Buzau , dar din cate stiu acolo nu sunt saloane in genul cum este spre exemplu: "Sfinx" din orasul meu natal - Craiova...sau poate daca stii tu unul si acolo:D
Infectia de la buric este bine acum - tin sa precizez ca in acest timp mi-am pus apa oxigenata acolo si acum nu se mai observa mare lucru deci numai bine de dat alta:D...abia astept!!!
Mersi mult!
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Joi Iun 04, 2009 7:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bravo Very Happy pai cauta salon tatuaje buzau pe google Smile tre sa gasesti ceva. bafta :*
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community