FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
vrau sa invatz putzin:D
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mai 07, 2006 12:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ziceam si eu ca e ok, ca la noi se intzelege mai ushor Very Happy
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Mai 11, 2006 8:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Runin a scris:
15. Cum se sterilizeaza aparatul de tatuaj?
-R: Aparatul de tatuat nu se sterilizeaza. Nu ai cum
sa sterilizezi ceva aparat electric. Potzi sa il
curetzi, dar componentele fixe nu se sterilizeaza.
Imagineazatzi cate aparate de tatuat ar trebui sa am
pentru 5 tatuaje pe zii. Sterilizezi doar manerele
(grifuri) si varfurile (tips). Peste aparat pui o
bariera de plastic. Tot ce se poate arunca, se
foloseste o singura data, ma refer la gumitzele alea
care vin peste ace, sau chestia aia mica de cauciuc cu
care se fixeaza tija cu acele.

Idea Idea Idea
am o alta parere la mai multe puncte de mai sus...vorbim pe priv.
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Mai 11, 2006 7:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Costi, am discutat eu cu runnin in private, ai zis ca vii pe la Craiova dar nu ai ajuns, s-ar putea sa vin eu saptamana viitoare pe la Tg.Jiu si poate trec si pe la tine. Te sun inainte. Te salut
Dan F
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Mai 12, 2006 7:33 am    Titlul subiectului: Salut Dane! Raspunde cu citat (quote)

Pai sa sti ca am tot avut ocazii sa ajung in Craiova,dar nu am avut timp deloc,daca ajungi tu,eu sunt aici in centrul orasului asa ca esti binevenit!si nu numai tu, oricine doreste sa ne cunoastem mai bine este binevenit la mine la salon!Deci Dane poate faci tu primul pas ca eu credema nu am avut timp...munca ....munca.... Arrow Arrow
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 1:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 11:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
L-am vazut pe elevul tau din petrosani ce bine l-ai invatzat (http://www.tattooart.ro/) in absolut toate lucrarile lui se vede amprenta ta de profesor... esti o mare valoare!!! merita banii cursul tau, nu-i mai baga in seama pe cei ce te invidiaza, nu te mai compara cu cei de la Fashion Tattoo - esti cu 10 clase peste ei

...astept sa vedem cum te descurci in "mini-conventie"

Mersi de compliment... Wink

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 10:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Daya

Data inscrierii: 16/Aug/2009

MesajTrimis: Vin Aug 21, 2009 11:28 pm    Titlul subiectului: Re: vrau sa invatz putzin:D Raspunde cu citat (quote)

din cate stiu eu umbrele le poti face cu tush amestecat cu apa......nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community