FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
problem

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
twisted.

Data inscrierii: 31/Iul/2009

MesajTrimis: Vin Iul 31, 2009 12:30 pm    Titlul subiectului: problem Raspunde cu citat (quote)

acum 1 luna mi'am facut 2 piercinguri in fiecare ureche, cu pistolul si tipa de la salon mi'a zis sa tin cerceii medicinali in ureche cam 3 saptamani. ieri mi i'am dat jos pe toti, si la 2 dintre ei mi'a curs si putin sange. mai tarziu am pus cate un cercel de al meu in fiecare gaura, numai la una nu a mers ..durea mai tare si am zis sa mai astept si sa pun putina crema si apoi am incercat iar sa'l bag insa nu reuseam sa'l scot si pe partea cealalta -_- [nu mai zic ca durea ca naiba] si azi am incercat din nou, si tot nu intra de tot , in schimb curge sange si pe partea cealalta se simte ca si cum ar fi asupat.. sa astept sa se vindece sau sa mai incerc sa'l mai bag ca sa nu se astupe?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Lun Aug 10, 2009 4:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

incearca sa il bagi prin spate daca nu eusesti prin fata. tunelul nu e neaparat astupat, poate nu mai nimeresti iesirea....nu iti mai da gauri cu pistolul
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:22 pm    Titlul subiectului: Re: problem Raspunde cu citat (quote)

twisted. a scris:
acum 1 luna mi'am facut 2 piercinguri in fiecare ureche, cu pistolul si tipa de la salon mi'a zis sa tin cerceii medicinali in ureche cam 3 saptamani. ieri mi i'am dat jos pe toti, si la 2 dintre ei mi'a curs si putin sange. mai tarziu am pus cate un cercel de al meu in fiecare gaura, numai la una nu a mers ..durea mai tare si am zis sa mai astept si sa pun putina crema si apoi am incercat iar sa'l bag insa nu reuseam sa'l scot si pe partea cealalta -_- [nu mai zic ca durea ca naiba] si azi am incercat din nou, si tot nu intra de tot , in schimb curge sange si pe partea cealalta se simte ca si cum ar fi asupat.. sa astept sa se vindece sau sa mai incerc sa'l mai bag ca sa nu se astupe?

Ar trebui sa te vada o persoana in masura sa iti ofere un tratament adecvat, nu risca sa infectezi locul si mai rau
Ar fi cateva creme pe getwild.ro dar inainte de toate du-te si vezi un doctor, sau mergi la un salon bun.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community