FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
O recomandare pentru portrete

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
drchs

Data inscrierii: 03/Ian/2010

MesajTrimis: Dum Ian 03, 2010 8:16 pm    Titlul subiectului: O recomandare pentru portrete Raspunde cu citat (quote)

Vreau un portret. Puteti sa ma ajutati cu niste recomandari ale unor artisti tatuatori buni in portretistica. Eventual si link-uri, poze cu lucrari, etc.

Mersi fain.
(anticipat)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vali Delianis

Data inscrierii: 14/Ian/2010

MesajTrimis: Joi Ian 14, 2010 9:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ai uitat sa spui din ce oras esti !! Ca sa stiu catre cine sa te indrum !!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
drchs

MesajTrimis: Vin Ian 15, 2010 6:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc de interesul acordat.

Nu am specificat o locatie dintr-un motiv simplu. Vreau un portret pe care o sa il am cu mine toata viata. Locatia e irelevanta. Rezultatul e important. De aceea ma intereseaza sa gasesc cel mai bun artistit. Oriunde ar fi el.
Sus
Vali Delianis

MesajTrimis: Vin Ian 15, 2010 7:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In cazul asta trebuie sa mergi la Cluj , la Marius , de la BASTATTOO sau la Attila , de la BIZZZARTTATTOO ! In opinia mea , astia sunt printre cei mai buni din tara la capitolul portrete !!
Bafta ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
drchs

MesajTrimis: Mar Ian 19, 2010 8:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi mult de recomandare. m-am uitat peste portofoliul lor si am vazut multe lucrari desavirsite. O sa ii contactez si vedem de acolo ce o sa iasa.

O sa postez lucrarea cind va fi gata.
Sus
Vali Delianis

MesajTrimis: Mar Ian 19, 2010 8:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bafta multa..
P.S. : Sa nu uiti sa le transmiti salutari din partea mea...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community