FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Sunt multumita(de fapt foarte)

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mascia/cj

Data inscrierii: 21/Iul/2006

MesajTrimis: Mar Iul 25, 2006 9:43 pm    Titlul subiectului: Sunt multumita(de fapt foarte) Raspunde cu citat (quote)

Acum opt ani am facut o prostie ,
adica am luat decizia sa imi fac un tatuaj,motivul nu conteaza,
tatuajul a fost un dezastru...
Pe la 20 de ani ma batea gandul sa il scot .
Cum?Confused
Nu era important cum..,doar rezultatul.Am si incercat.
Embarassed Asta e..
De putin timp am dat peste acest site ...si surpriza:
am decis sa imi fac altul peste .
Am vizitat galeriile,am postat si eu cate un mesaj pe ici pe colo,am cerut un sfat...
Iar de ieri am un tatuaj nou ..(care a fost foarte laudat de persoanele care l-au vazut),
iar eu ii aduc laude celui care a avut rabdare sa ma supoarte si talentul sa
il faca pe placul meu adica lui Attila.(sper sa nu fiu acuzata de publicitate)

Iti multumesc din nou pentru tot.

Iti doresc numai bine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mie Iul 26, 2006 7:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed -ma faci sa roshesc! hehe! is multzumit ca esti multzumita! sa itzi fac pe plac nu mi-a fost greu ca shi mie imi place sa fac floricele (in cazul tau trandafir!)! multzumesc pt laude... numai bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 26, 2006 8:32 pm    Titlul subiectului: Merski. Raspunde cu citat (quote)

ai si de ce sa fii multumita, baietii de la bizzart sunt cam cei mai buni de la noi (parerea mea). MSK
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Iul 27, 2006 8:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multzumim! poza cu tatuajul respectiv se vede pe pag.6 din galeriile private (cea cu trandafirul..), nu stiu de ce exact pozele noastre "migreaza" de la o pagina pe alta, dar in fine.....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Vizitator

MesajTrimis: Joi Iul 27, 2006 11:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ai si de ce sa fii multumita, baietii de la bizzart sunt cam cei mai buni de la noi (parerea mea). MSK

Klar....bizzzart e de departe cel mai bun si cel mai serios salon din cluj(poate chiar din tzara).....o spun in calitate de client....si il recomand tuturor cunostintelor mele...cea mai buna reclama e munca pe care o fac ei
Sus
mascia/cj

Data inscrierii: 21/Iul/2006

MesajTrimis: Vin Iul 28, 2006 6:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
...cea mai buna reclama e munca pe care o fac ei

Corect!!!!! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community