FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pierce in tragus.

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nikki

Data inscrierii: 07/Feb/2010

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2010 2:46 am    Titlul subiectului: Pierce in tragus. Raspunde cu citat (quote)

Care ar fi cea mai nasoala chestie pe care as putea sa o patesc daca se infecteaza...?

L am facut ieri, eu, cu spray, branula, etc... pana azi nu m a durut si a inceput in seara asta... (are 3 zile)

E zona umflata si putin rosie.

Ar putea sa fie ceva mai grav decat sa mi taie tragusul, pac pac! daca se infecteaza sangele ce as putea face?

Nu sunt panicat, sunt doar curios... mai am in limba si am avut un mic flash in vacanta deci sunt obisnuit cu durerea Very Happy

Mi este sa nu fie ceva de la pierce, seamana cu gantera, ca l am luat dintr-un magazin de unde nu am incredere foarte tare si imi e frica sa nu fie vreo chinezarie sau si astia fac chestiutzele cu care ne gaurim din titan, otel inoxidabil? Rolling Eyes
This is the way the children play,
This is the way the children play...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Mar Feb 09, 2010 2:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://wiki.bmezine.com/index.php/Tragus_Piercing

citeste asta. in josul paginii la related risks e tot ce ti s-ar putea intampla Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community