FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Ce se intampla cand voi imbatrani?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Ship

Data inscrierii: 28/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 7:32 am    Titlul subiectului: Ce se intampla cand voi imbatrani? Raspunde cu citat (quote)

Am vazut cateva persoane mai in varsta, care aveau tetuaje de ceva timp si parea asa sterse, asa o sa devins si al meu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MrJuice

Data inscrierii: 19/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 10:23 am    Titlul subiectului: Re: Ce se intampla cand voi imbatrani? Raspunde cu citat (quote)

Tatuajele vor fii cu tine tot restul vietii. Daca sunt facute bine pe corp, nu se vor schimba mult. Sigur, cu timpul vor arata mai batrane, insa si tu dealtfel. Trbuie acceptata imbatranirea!Culorile nu se vor schimba mult, liniile se vor ingrosa putin, iar linii apropiate vor avea tendinta sa se uneasca ( de aceea deobicei se evita detaliile ).
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 11:44 am    Titlul subiectului: Re: Ce se intampla cand voi imbatrani? Raspunde cu citat (quote)

Laughing Laughing Laughing mmmmDA interesant punct de vedere
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 10:46 am    Titlul subiectului: Re: Ce se intampla cand voi imbatrani? Raspunde cu citat (quote)

Se zbarceste si pielea Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
adina_bv

Data inscrierii: 12/Sep/2008

MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 11:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

buna tuturor.ma numesc adina si sunt din bv.am un tatuj pe care mi l-am facut in urma cu 4 ani, si as mai vrea sami mai fac unu,doar ca ,as vrea sa-mi scriu la incheietura mainii numele meu in ebraica,si nu stiu cum se scrie.nu stiu unde sa caut.ma poate ajuta cineva?as fi foarte recunoscatoare.multumesc
Sus
misanthropia

Data inscrierii: 15/Mar/2009

MesajTrimis: Dum Mar 15, 2009 5:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

incearca sa nu apuci varsta aia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
laur_dana

Data inscrierii: 16/Mar/2010

MesajTrimis: Mar Mar 16, 2010 8:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar atunci se faceau asa cum se faceau tatuajele...acum se fac in alt mod...totul avanseaza...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community