FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pot sa......?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Next
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 2:00 pm    Titlul subiectului: Pot sa......? Raspunde cu citat (quote)

Salutare am si eu o intrebare, vreau sa-mi mai dau o gaura in ureche, o pot da eu acasa cu un ac de siriga,steril, ......
Sus
Stiffler
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 30, 2005 11:31 am    Titlul subiectului: Re: Pot sa......? Raspunde cu citat (quote)

Indicat ar fi sa nu faci, insa sunt destui care si-au dat singura gaura in ureche cu acul de siriga(bine inteles steril) si nu au avut probleme, dar, sunt si cazuri in care au avut
Sus
nagabonyi

Data inscrierii: 08/Oct/2005

MesajTrimis: Sam Oct 08, 2005 8:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lol... eu mi-am dat toate gaurile din urechi (16) singura, direct cu cercelul pe care l-am ascutit cu pila de unghii. Poate neigienic, dar n-am avut nici o problema =)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitsuki

Data inscrierii: 06/Sep/2006

MesajTrimis: Mie Sep 06, 2006 3:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

o intrebare nagabonyi...a durut rau sau ...??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dona

Data inscrierii: 17/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 17, 2007 8:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mah ......yo va zic mai bine mergeti la unu kre se stie cu chestile astea decat sa ai probleme dupa.......yo mi-am facut unu sus in ureche....si am si jos gauri de alea simple......si ii mai bine sa iti faca unu care se stie....noh treaba voastra .....poop:*
ti-a ramas doar muzik ce te-a facut sa fi cum vrei cand a fost langa tine mereu la o distanta de-un play...te-a invatat sa zbori pana la nori...e un nou inceput si cum sa dormi mai putin doar k sa poti visa mai mult...
Sus
RedheadCorpse

Data inscrierii: 28/Mar/2010

MesajTrimis: Dum Mar 28, 2010 11:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu te sfatuiesc sa mergi la salon. E mai sigur ca o sa iasa cum trebuie. Am avut 17 gauri in ureche, facute cu branule (sterile), de mine sau de prieteni, dar 16 dintre ele s-au infectat.
Pufi_Letal

Data inscrierii: 04/Iun/2009

MesajTrimis: Mie Mar 31, 2010 8:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

faza cu salonul e discutabila, eu numa pentru industrial m-am dus ca nu puteam sa-mi dau singura Laughing
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community