FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Voi ce credeti?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
MatriX5

Data inscrierii: 09/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 9:05 am    Titlul subiectului: Voi ce credeti? Raspunde cu citat (quote)

M-am gandit la o chestie, dar nu vreau sa incerc pana nu mai aflu si alte pareri. Daca iti 'vopsesti" penisul cu latex, cand nu e ..... erect, dupa ce se usuca vopseaua aia, se mai poate .... stiti voi bbeeeEEEP, sa creasca Smile? Si dupa asta, e greu de dat jos vopseaua? A si inca o chesti, pe "cap" nu e indicat sa dai cu vopsea, nu ? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 9:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna MatriX5,
Tu ai ce ai cu latexul Smile. Nu te-as sfatui. Vezi ca ti-am dat un rapuns la prima intrebare. Parerea mea personala e ca nu e bine sa folosesti asa ceva. Daca totusi o faci (si sunt convins ca o vei face) incearca sa nu o tii mai mult de 1 ora si intr-un climat rece. Nu e indicat sa dai si pe capul penisului (fiind o zona foarte sensibila) care se poate irita repede. Nu vreau sa ne trimiti mesaje de la URGENTA.
Dan F.
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 9:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze.... am raspuns altcuiva la o intrebare asemenatoare privind latexul. celeleate raman valabile. Smile
Luciffer

Data inscrierii: 12/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Iun 12, 2006 1:27 am    Titlul subiectului: waw cam tarziu da..... Raspunde cu citat (quote)

MAAAAAAAAAAAANNNNNNNN eu cred ca ai nevoie de un doctor. Twisted Evil CUm sa vrei sa faci asa ceva, in loc sa dai bani pe latex mai bine dute frate la cur\/e, cred ca iesi mai ieftin si daca nu sigur mai sanatos (sau nu Twisted Evil )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 15, 2007 1:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Sam Apr 10, 2010 12:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tattoo sfinx a scris:
Scuze.... am raspuns altcuiva la o intrebare asemenatoare privind latexul. celeleate raman valabile. Smile

Dane...Smile Vreau sa vorbesc cu tine... Nu am mai scris demult pe la tine pe forum, dar sincer, ma uit, citesc si ma minunez, sa vad atatia ciudati, care s-au suparat pe p... lor...Smile). Ba vor bile, ba nu stiu ce, ba latex... Bai nene, mor de ras, sincer. Spune-le sa isi faca naibii operatie de schimbare de sex. Macar asa vor face bani, nu vor da. Laughing Dane, sper sa ne vedem prin toamna - iarna la Craiova sau poate pe la Iasi, cine stie? Salut, numai bine.
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community