FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
oare exagerez?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Teo

Data inscrierii: 27/Sep/2007

MesajTrimis: Joi Sep 27, 2007 6:32 pm    Titlul subiectului: oare exagerez? Raspunde cu citat (quote)

hello...am doar 5 piercing`uri...facute majoritatea anul asta ..unul chiar sapt trecuta(in tampla)..ai mei nu mi`au zis mai nimic dar soramea ..mai mare decat mine..mi`a zis ca exagerez..si ca deja dau in sf...ca sunt obsedata de piercing`uri da nush ce sa zic..nu e adevarat eu mi le fac din placere !multa lume zice ca mi le`am facut ca sa ma dau mare sau sa ies in evidenta si chiar nush ce sa mai fac!eu nu mi le`am facut pt lume sau sa ies in evidenta eu mi le`am facut pt ca imi plac..si imi place senzatia cand imi fac piercing`ul Smile ..chiar nu doare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Sam Noi 03, 2007 4:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hey am exact aceeasi problema k tine numai k un pic mai mare Very Happy eu am 13 pierceuri ma rog .doar 2 p fata lumea s uita la mn d park as fi un martian da nu pot sa zic k imi sta rau sau k sunt urata Very Happy ai mei nici nu stiu d toate oricum sunt super happy cu ele si eu ,k si tine nu le-am dat din cauza d moda or stuff like that..aia cre si le dau pt k e "cool" d obicei isi dau doar 1 si cand il scot regreta; stupid pple! Smile) la noi s vede k e pasiune :> Smile)
Sus
kontroll

Data inscrierii: 08/Iul/2009

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mey sa stii ka yo doar unu am...in spranceana...dar am avut si in buza in mijlok si un circular in dreapta buzei Smile) dar pe rand =)) si maine vreau sami dau unu in ureche dar nu unu cocalaresc Smile) unu negru Smile
Sus
sascha

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 11:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lol. eu am 16 pierceuri acum Smile) cel ami mult am avut 19. sunt foarte happy cu ele Smile
Sus
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Mie Aug 26, 2009 8:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adevaru e ca nu se stie cand ai nevoie de o schimbare, getwild.ro , vei gasi acolo cu siguranta o serie de cercei pe gustul tau
ciao
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
sascha

MesajTrimis: Joi Aug 27, 2009 8:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sunt numai cacaturi acolo. siteurile romanesti pt cercei sunt nashpa. mi-am comandat 2 fleshuri din sua si sunt super Razz
Sus
getwildro

Data inscrierii: 26/Aug/2009

MesajTrimis: Joi Aug 27, 2009 8:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sascha a scris:
sunt numai cacaturi acolo. siteurile romanesti pt cercei sunt nashpa. mi-am comandat 2 fleshuri din sua si sunt super Razz

In primu rand suntem singurii, in al doilea rand chiar nu ai auzit de wildcat ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
carnivalchords

Data inscrierii: 12/Iun/2010

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2010 11:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

teo,linisteste-te...nu ai nici o problema.atata timp cat iti place si te simti bine cu ele,ignora ce spun restul.interesanta ideea cu tampla,sincer...
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community