FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
granulom la buric

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cristinutzza

Data inscrierii: 02/Aug/2010

MesajTrimis: Mar Aug 03, 2010 2:06 pm    Titlul subiectului: granulom la buric Raspunde cu citat (quote)

hei am o problema nush cat de grava este ..dar imi este frica..acum o luna jumate mi`am facut un pircing in buric la un salon din constanta ..fata care mi`la facut mi`a dat o foaie cu tot ce trb sa fac..."sa ma spal de 2 ori pe zi cu apa si sapun protex si sa il dau cu unguent baneocin timp de 9 max 10 zile..asa am facut pana in ziua de azi..in schimb acum vreo 5 zile mi`a aparut in partea de jos o "chestie"ciudata cum ar fi o bucata de carne care iese...imi supureaza adik iese acel lichid alb nu mai este rosu..dar in schimb s`a intarit un pic intr`o parte presupun ca estge puroi in fine..sa revenim la acea "chestie" am fost la farmacie..i`am aratat si mi`a spus k este puroi..mi`a dat antibiotice ..acum 2 zile am fost si la medicu de familie..la care mi`a spus ca mi`a iesit un granulom si necesita interventie chirurgicala..e adevarat numai asa pot scapa de el? va rog ast mesajele voastre ptr ca imi este frica...:*:*:*:
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buric Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community