FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Doare?!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
scumpa

Data inscrierii: 14/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 14, 2005 2:13 pm    Titlul subiectului: Doare?! Raspunde cu citat (quote)

Vreau sa-mi fac si eu piercing in spranceana.......doare!?...e cineva care poate sa-mi spuna si mie mai multe despre el...mi-e umpic frica si as vrea niste sfaturi...pls
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MirceaBQ

Data inscrierii: 16/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 16, 2005 10:40 am    Titlul subiectului: Re: Doare?! Raspunde cu citat (quote)

Cum iam spus si lui Alexq, nu e mare lucru nu-ti mai face probleme, o sa vezi dupaia........
Hai bafta mult si lasa frica deoparte ca nu ajuta la nimik, ba mai rau incurca o sa fie bine iar piersingul o sa fie cool rau....
......Astept sa vorbim dupa ce il faci......!! Wink
Sus
MrJuice

Data inscrierii: 19/Sep/2005

MesajTrimis: Lun Sep 19, 2005 5:53 am    Titlul subiectului: Re: Doare?! Raspunde cu citat (quote)

Bai fratilor, piercingul asta e prea cool ca sa ne facem porbleme de genul durerii.....lasati frica deoparte si hai la salon....sa vedeti cum e dupaaia...
Hai bafta multa
Gape
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 9:05 am    Titlul subiectului: Re: Doare?! Raspunde cu citat (quote)

Da intradevar doare insa nu atat de mult incat sa-ti faci probleme
Sus
Hallow

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:17 pm    Titlul subiectului: Re: Doare?! Raspunde cu citat (quote)

Bai nu-l mai speriati degeaba...asa MrJuice e prea cool ca sa ne punem prbleme
Sus
Papi

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Joi Sep 29, 2005 6:33 am    Titlul subiectului: Re: Doare?! Raspunde cu citat (quote)

Nu e mare lucru, stai linistit
Sus
simi

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 1:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vreau si yo sa-mi pun pierce in spranceana si in limba.Ai mei imi dau voie(am 17 ani),doar k mi-e putin frik,pt k majoritatea persoanelor pe care le-am intrebat...au zis k a durut.Tre sa mentionez k am diabet...are ceva?din cauza asta as putea sa nu-mi faca?....a,si nu stiu preturile Very Happy ,am fost al un salon si pt un pierce in spranceana mi-a cerut un mil jum,e bn atat Question
Sus
Carabas

Data inscrierii: 09/Sep/2008

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 2:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

simi a scris:
vreau si yo sa-mi pun pierce in spranceana si in limba.Ai mei imi dau voie(am 17 ani),doar k mi-e putin frik,pt k majoritatea persoanelor pe care le-am intrebat...au zis k a durut.Tre sa mentionez k am diabet...are ceva?din cauza asta as putea sa nu-mi faca?....a,si nu stiu preturile Very Happy ,am fost al un salon si pt un pierce in spranceana mi-a cerut un mil jum,e bn atat Question

In Mall sunt si la 1 milion Wink...In spranceana NU doare absolut deloc(nu te speria)...cat despre cel din limba,nu stiu,dar as vrea unul.Bafta
Sus
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 2:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pierce in limba...... ca sa nu doara iti trebuie lidocaina care se gaseste la orice farmacie
Sus
kontroll

Data inscrierii: 08/Iul/2009

MesajTrimis: Mie Iul 08, 2009 10:47 pm    Titlul subiectului: :) Raspunde cu citat (quote)

mi'am dat gaura in spranceana de 4 ori pentru k l'am scos de 3 ori...aqm il am de luni de zile si nu mai am nicio problema....si da doare ,iti umpli fata de sange =)) glumesc ... doare dar nu incat sa nu suporti Smile
Sus
a.n.jell

Data inscrierii: 25/Ian/2010

MesajTrimis: Mar Ian 26, 2010 9:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ok pe mine chiar nu m.a durut..
Sus
Cata

Data inscrierii: 06/Ian/2011

MesajTrimis: Joi Ian 06, 2011 8:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca ti-ai facut in ureche, senzatia e cam aceeasi doar ca dureaza mai mult ca e mai multa piele de patruns.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in spranceana Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community