FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Gaura piercing buza - problema.

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DyaDya7

Data inscrierii: 18/Feb/2011

MesajTrimis: Vin Feb 18, 2011 1:23 pm    Titlul subiectului: Gaura piercing buza - problema. Raspunde cu citat (quote)

Smile Buna.
Mi-am facut un piercing in buza inferioara, in dreapta prin februarie 2009 si il am si in prezent, bineinteles..
Problema e urmatoarea : Pot sa imi scot piercing-ul si pe o parte si pe cealalta a gaurii.. si asta se intampla cu usurinta.. s-a largit gaura si ma inspaimanta ca ori as putea inghiti piercing-ul Very Happy ori nu stiu.. ar putea sa iasa cu usurinta cand as fi in public si m-as juca inconstient cu el.. (tin sa precizez ca la nervi sau cand sunt ingrijorata de ceva, stresata chiar, ma joc cu el incontinuu, cred ca de asta s-a si largit, mi-am creat un obicei se pare.. vicioasa achizitie! )

Ok, nu vreau nici sa renunt la piercing, tot ce ma inspaimanta e ca prea s-a largit gaura in sine.
Ce as putea sa fac?
Sa imi cumpar un piercing mai gros? Cu bobita-filet mai groasa? Plus ca nu prea se gasesc pierce-uri pt buza, simple..
Sunt din Iasi, in caz de vreti sa-mi recomandati ceva locatii unde as putea gasi variate modele faine de pierce.
Multumesc anticipat pt raspunsuri.

Be well! Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in buze si limba Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community