FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Tot asa, ceva intim !!!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
D@I@N@
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mar 17, 2006 8:25 am    Titlul subiectului: Tot asa, ceva intim !!! Raspunde cu citat (quote)

Buna, am si eu o intrebare. Unde se gaseste gel anestezic pentru dezvirginare. De unde as pute sa cumpar? se gaseste si la farmacii Embarassed ?
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Sam Mar 18, 2006 1:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cauta la un magazin de SEX shop.
Vizitator

MesajTrimis: Mie Iul 19, 2006 5:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))
Smile))))))))))))))))))))))))))))))
Sus
Saias
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 30, 2012 2:56 pm    Titlul subiectului: bcTlFXSwYQ Raspunde cu citat (quote)

Dec05 As a business owner you have many cnaellhges and responsibilities. Using Internet technology correctly can help you grow your business and increase sales quickly and easily without a huge investment. Evolve your business and start working less while making more by leveraging Internet technology in your marketing.
Sus
Mirco
Vizitator

MesajTrimis: Lun Iul 30, 2012 3:27 pm    Titlul subiectului: zpyLtrXbxKptTd Raspunde cu citat (quote)

I think I learned some valubale ideas after watching the bucket list.We tend to not do things or put things off because it is not time for our dream' to come true.I challenge us all to do what we have always wanted to do, if it is go on a trip to a different place, do it. If it is to quit your job, do it. Do you want to write, do it.LIFE is way too short for not doing our dreams.
Sus
Nana
Vizitator

MesajTrimis: Joi Oct 11, 2012 3:09 pm    Titlul subiectului: rxbtlqtEwMphdGbC Raspunde cu citat (quote)

How do i get over a broken heart.. i want the pain to go away!!?A coplue of months ago i thought everything was going good. I thought we would be the perfect coplue n so did so many others. We were always together at football games, the mall and The schools dances. We were voted the best ideal coplue for that year and we were planning to go out. Well summer came and that all ended. Apparently ther was someone someone else. BEcause it was the summer and i wasn't around him as much then i didn't know if it was true or not untill i got a text asking me how i felt about our relationship. So he tol me about her and two or three weeks lata they was dating. it broke my heart because i really thought i was in love for one of the first times in my life. Ever since that break down i don't know if i'll ever be able ta commit myself ta anyone again.!! Any advice?!?!?
Sus
Luis
Vizitator

MesajTrimis: Vin Oct 12, 2012 6:01 am    Titlul subiectului: TYmInRpEbkxLZ Raspunde cu citat (quote)

Trecutul nostru este pus eentotdeauna een faţă ca fiind teilmea viitorului nostru. Realitatea este cine şi ce suntem noi. Să eenvăţăm cum să facem din fiecare zi a noastră o zi absolut minunată. Să eenvăţăm ce este, cu adevarat, trecutul nostru şi ce suntem noi şi cine suntem noi, fiecare. Oare chiar suntem obligaţi ca pentru eentreg restul vieţii noastre să ne raportăm permanent la trecut? Nimeni nu ne-a spus pe2nă acum, că restul vieţii noastre va fi petrecut şi stabilit eentr-un cod neurologic şi genetic datorită primelor experienţe din această viaţă a noastră. Primilor şapte ani de acasă. Experienţe care au condus la o semnătură chimica eentipărită een ADN de către creierul nostru. Nu este de mirare că eembătre2nim, ne pierdem eencrederea een noi şi ne plictisim de propria viaţă. Omul devine ceea ce are een vedere să devină. Dacă eeşi repetă suficient de mult timp că este un mizerabil neputincios, el devine mizerabil neputincios. Dacă te eentrebi tot timpul: Cum trebuie să arăt? , cen ce trebuie să cred? , Cam cum trebuie să trăiesc? şi Ce vreau eu să devin? vei muri. Mai bine spuneţi-vă: Dă-mi cunoaştere. Fă-mă receptiv. cenvaţă-mă să iubesc necondişionat. cenvaţă-mă să văd şi să eenţeleg adevărurile . Dumnezeu nu are nici o pretenţie de la noi. Trebuie să scăpăm de ge2ndurile alterate ale noastre, de ipocriziile noastre, de superstiţiile noastre, de dogmele noastre prin care eencercăm să-L descoperim pe Dumnezeu după ceea ce eenţeleg alţii. Credinţele, ştiinţa, vieţile noastre se bazează pe postulate, care devin din ce een ce mai greşite. Deşi primim atenţionări, că provin de destul de multe ori din ge2ndiri greşite, een continuare ne eencăpăţinăm eentr-o ipocrizie care nu poate duce dece2t la moarte perpetuă. Prin toate acestea nu vreau dece2t să eenţelegeţi că sunt şi alte splendori pentru vieţile noastre, sunt şi alte eenvăţăminte adevarate şi proprii fiinţei noastre interioare, care pot să facă ca sufletele noastre să redevină ceea ce au fost, splendori din Spiritul Divin, suntem proveniţi din Suflarea Sfe2ntă a lui Dumnezeu şi ca atare trebuie să fim Gloria pusă de Dumnezeu een noi. Trebuie să eenvăţăm să redevenim Glorioşii lui Dumnezeu. Să eenvăţăm să ascultăm numai de vocea interioară pentru a merge pe cărarea care duce către Iubirea Divină. Să invăţăm să simţim adevărurile een profunzimea lor, pentru a ne eensuşi comoara cea mai autentică. Să invăţăm să cunoaştem emoţiile. Să eenvăţăm toate acestea, ca iubirea een noi să ajungă ate2t de mare, eence2t să-L distingem pe Dumnezeu ca fiind een orice persoană şi să-i iubim pe toţi aşa cum ne iubim pe noi eenşine şi een felul ăsta fiecare dintre noi să devenim o lumină de mare strălucire pentru ceilalţi. Trebuie să eenvăţăm să nu mai fim sclavii fricii şi să stăm prinşi een capcana fabricată de ge2ndurile noastre, să descoperim o nouă perspectivă, aceea a ge2ndului iluminat, a destinului nelimitat, a vieţii nelimitate. Trebuie să ieşim din EU-l nostru eengrădit şi să ne eendreptăm spre măreţia noastră, astfel ca lumina din noi să strălucească ce2t mai puternic. Nu trebuie să fim nimic alceva dece2t noi eenşine. Marea majoritate din noi nu ştim cine este acel SINE din noi, că dacă am şti cu siguranţă nu am mai eente2lni niciodată astfel de ge2nduri pline de ură şi răutate afişate şi practicate pe oriunde. Trebuie să eenvăţăm să iubim şi să adorăm din plin ceea ce suntem şi mai ales această Divină esenţă care deocamdată doarme een mulţi dintre noi, pe care o numim Dumnezeu Atotputernicul. Eu nu sunt diferit de voi. Nimeni, fie din lumea vizibilă sau invizibilă, nu vă este superior. Şi nimeni nu vă este inferior. cen eempărăţia lui Dumnezeu toţi suntem egali. Fiecare să devină stăpe2n al adevărului său, după a sa eenţelegere. Ate2ta timp ce2t veţi sta să adoraţi, eenafara voastră nişte ticăloşi pentru a-i servi şi pentru a le dărui timpul vostru, nu veţi putea niciodată exprima sublima frumuseţe ce se află een voi, nici nu veţi putea deosebi un ticălos de un om vrednic şi nici nu veţi putea deveni cu adevărat liberi vreodată. Nu este dece2t un singur drum care duce la pace, la eemplinire, la plenitudine şi adevăr şi acesta este, een a te adora şi iubi pe tine eensuţi, ceea ce eenseamnă să-L iubeşti pe Dumnezeu care este permanent een tine, nu a lipsit niciodată, nici o clipită din SINELE tău. O astfel de iubire vă va da perseverenţa necesară pentru a putea eembrăţişa şi iubi eentreaga omenire. Eu la reendul meu vă preţuiesc pe toţi şi vă iubesc şi ce2nd veţi eenvăţa şi eenţelege şi voi să iubiţi ce2t vă iubeşte pe voi DUMNEZEU, veţi eenţelege adevărurile pe care vi le-am spus, şi mai ales veţi eenţelege măreţia care sunteţi şi se află een voi cu adevărat. Va fi o zi mare şi glorioasă pentru fiecare dintre voi atunci ce2nd veţi conştientiza aceste adevăruri şi sigur mulţi dintre voi nu veţi mai ge2ndi şi acţiona aşa cum aţi făcut pe2nă acum.
Sus
Xexilia
Vizitator

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2016 3:56 pm    Titlul subiectului: kIJZBLjVNzLRXjQBe Raspunde cu citat (quote)

All of these articles have saved me a lot of heahdcaes.
Sus
Independence
Vizitator

MesajTrimis: Dum Feb 07, 2016 4:08 pm    Titlul subiectului: jkTooiRuGS Raspunde cu citat (quote)

A million thanks for posting this inmrofation.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Puteti crea un subiect nou in acest forum
Puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community