FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
vreau tatuaj pe omoplatul drept

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ely
Vizitator

MesajTrimis: Mie Aug 02, 2006 2:56 pm    Titlul subiectului: vreau tatuaj pe omoplatul drept Raspunde cu citat (quote)

[b]credetzi k doare e prima oara knd imi vine in gand sa imi fac....nu doresc sa fie mare dar totushi fiind ptr prima oara....am citit despre ingrijirea tatuajului etc....mie putzin teama plz help me Exclamation
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Aug 03, 2006 4:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...doare! (suportabil)....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 9:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

durerea e de la om la om ... ce si cat suporta .... e cam greu sa nu poti suporta durerea ... pt ca nu e mare si constanta ...

eu am pe omoplatul stang ... si vreau sa spun ca nu ma durut decat la NAS ca sa imi iasa mai negru ( am un pitbull ) ... dar a fost o durere suportabila ....

daca vrei poti
ely^^

Data inscrierii: 16/Aug/2006

MesajTrimis: Mie Aug 16, 2006 3:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aa ms moolt ppl ptr rasp Wink ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mie Aug 16, 2006 9:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Wink Cu placere !
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Lun Iul 16, 2007 10:25 am    Titlul subiectului: Re: vreau tatuaj pe omoplatul drept Raspunde cu citat (quote)

E de 1000 de ori mai mare durerea de masea decat un tatuaj Cool Wink ]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Lea

Data inscrierii: 02/Dec/2008

MesajTrimis: Mar Dec 02, 2008 7:57 am    Titlul subiectului: Tatuaj Raspunde cu citat (quote)

Salut tuturor,

Eu mi-am facut un pierce asta vara in mall vitan...a fost super ok.acum vreau un tatuaj pe omoplat (un ace of spades) Very Happy si m-ar interesa sa stiu cum se descurca cei de acolo in materie si eventual un pret estimativ.Multam.Lea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
sascha

Data inscrierii: 03/Noi/2007

MesajTrimis: Dum Ian 04, 2009 5:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu inteleg de ce intrebi aici si de ce nu te duci cu modelul la ei Smile sa iti spuna exact ce si cum
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community