FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Experienta...?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Slyer

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 12:34 pm    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Imi pare rau sa aud asta Sad , uite vezi cateodata entuziastmu nu face bine
Mady

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 1:16 pm    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Ce pacat sa aud asta, imi pare foarte rau, e foarte aiurea sa intri in lumea tatuajelor cu o astfel de experienta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Southy

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 5:39 am    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Sad Crying or Very sad imi pare foarte rau pt ce ti s-a intamplat
Sus
Bigguy

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:32 am    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

------------------- Sad naspa
Paco

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:50 am    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Suparat...suparat...supart sunt doamne iara....
Nasoala chestie
Sus
Hellboy
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:14 am    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Imi pare foarte rau, nuhs chiar nash dori la nimeni sa aiba o experienta proasta.....e cel mai groaznic lucru si mai alea la inceput......
Sus
Theone
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:49 am    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Nasol
Sus
Maggy
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:59 pm    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Surprised Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Roberta

MesajTrimis: Vin Sep 30, 2005 8:59 am    Titlul subiectului: 10x Raspunde cu citat (quote)

Multumesc ca suntei alaturi de mine...
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Dum Feb 05, 2006 12:22 pm    Titlul subiectului: buna,si apropo de experienta ta.... Raspunde cu citat (quote)

O parere personala si care am vazut-o peste tot unde am fost,de exemplu am lucrat la saloane renumite''afara''si chiar si acolo clienti veneau si se uitau de curatenia locului respectiv ,daca se fumeaza acolo,daca se consuma alcool,daca se mananca in camera de lucru,etc...si daca nu le placea ''privelistea'' plecau ,)......deci ceea ce puteai face si tu...(m-au uimit cat de bine sunt eductai oameni acolo cand vine vorba de asa ceva).Si inca un sfat,cand intrati intr-un salon inafara faptului cu ,(virgula) curatenia,fumatul ,ace noi si asa mai departe,intrebati de calificarea celui care executa manopera respectiva,experienta lui in domeniu,si nu in ULTIMUL RAND ,nu uitati cereti va rog acel ''portofoliu''al artistului,poze cu lucrariile lui ( atentie inca o data va rog,poze cu lucrari ale artistului, nu ale salonului respectiv).si daca toate cele sunt la nivelul drintelor voastre atunci apelati cu incredere la manopera dorita de voi.....
Va multumesc pt. timpul acordat
Costi
www.costi-tattos.cabanova.ro
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 1:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da intradevar foarte nasol ... e si chestie de igiena aici.... ma rog ...

nasola intamplare ...
paul_paul

Data inscrierii: 03/Noi/2006

MesajTrimis: Sam Noi 04, 2006 9:15 pm    Titlul subiectului: Re: Experienta...? Raspunde cu citat (quote)

Roberta a scris:
Poate ca ar trebui sa stiti si voi ce experienta nashpa am avut, poate veti tine cont de ea. Cand am fost sa fac tatuajul, am ales un salonul, nu stiu dupa ce criteriu, probabil ca mi-l doream prea mult si numai conta unde.
Acel salon, dupa ce ca era destul de mic, mai avea si o singura camera, defapt era amenajat intr-o garsoniera si va da-ti seama ce spatiu oferea, asa ca cei carora li se facea tatuajul stateau impreuna cu cei cu piercingul si cu cei care asteptau, iar asta mi-a creat un discomfort destul de mare. Eu am ales sa fac tatuaju deasupra fundului, asa ca a trebuit sa stau pe burta si sa-mi las putin pantalonii mai jos, asa ca parca toata lumea se uita la mine si asta nu-mi placea, ma enerveaza cand unii pur si simplu se uita fix la mine...
Insa acum...asta e trebuia sa ma gandesc din-naite. Partea buna a fost ca tatuajul a iesit destul de bine, nu mi-a creat probleme, iar eu sunt de multumita de el.
Sper sa tineti cont de ce-am spus si sa aveti grija sa nu vi se intample si voua.
E rau, ca atunci cand nu te simt confortabil si in largul tau, parca si tatujul doare prea rau, si mai rau e ca dupa ce treci prin chestii din astea parca nu mai e, totul frumos cum credeai la inceput. Sad Sad Crying or Very sad

si tu nu te-ai uitat la cel dinaintea ta ?
daca doreai puteai cere intimitate nu cred ca era o problema.
iar ca ai stat pe burta... nu cred ca vroia-i sa stai in picioare sau sa te tatueze prin textila Laughing
Sus
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 12:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
JohnnyX81

Data inscrierii: 15/Iun/2007

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2008 12:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

---
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community