FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pierce-uri facute acasa

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fuzzie
Vizitator

MesajTrimis: Sam Oct 14, 2006 9:53 am    Titlul subiectului: pierce-uri facute acasa Raspunde cu citat (quote)

Salut!

De curand mi-am facut un nou pierce in buza superioara.Am avut grija ca totul sa fie normal,am avut acul sigilat,m-am dezinfectat,pierce-ul era dezinfectat si el...cu speranta ca se v-a vindeca repede m-am speriat si l-am dat jos.am avut tija prea mica si s-a umflat.apoi am schimbat tija cu una mai mare dar umflatura nu a scazut ba mai mult a inceput sa se inroseasca in jurul gaurii si sa ma doara.am facut infuzii cu mushetel am curatat gaura...am pus gheatza insa umflatura nu a scazut.precizez ca il aveam de 2 zile.multi dintre prietenii mei care au pierce-uri mi au zis ca e normal sa se umfle dar aveam senzatia ca nu scade ci se umfla mai rau.ieri l-am dat jos pt ca umflatura era inestetica.acum s-a desumflat. insa n-as vrea sa renunt sa-mi dau pierce in buza.

ce ar trebui sa fac?
sa las gaura sa se acopere/vindece si apoi sa ma duc la un salon?(insa parca ar fii mai economicos sa-l fac acasa intrucat preturile unui salon sunt f piperate)
ce masura sa aiba tija? pt ca eu am avut una mare pe masura umflaturii si o agatam mereu in dinti cand mancam si ma durea.

sper sa-mi raspundeti Smile pup
Sus
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Dum Oct 15, 2006 12:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poate ai sa ma urashti, dar pretzurile sunt cum sunt, si de aceea sunt asha ca ei stiu ce si cum sa foloseasca, deci mai bine dute la un salon! Stii tu! Domnia se plateshte!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community