FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Pentru RUKY

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Vin Mar 24, 2006 2:10 pm    Titlul subiectului: Pentru RUKY Raspunde cu citat (quote)

Ruky,toata stima pentru oamenii ca tine. Nu te cunosc ,dar mi-ar placea.
Sa sti ca Dumnezeu se gandeste la oamenii ca tine. In rest, in legatura cu "marii critici de arta"...cel mai destept cedeaza. Dupa parerea mea, nici macar nu merita un raspuns sau o replica.Si cand ii critic eu, atunci ar trebui sa o faca si ei. Si mai vreau sa spun ceva, citat din biblie:"mandria sta inaintea caderii". Atat. Cred ca ajunge.

Data inscrierii: 22/Noi/2005

MesajTrimis: Vin Mar 24, 2006 6:18 pm    Titlul subiectului: pt ovidiu Raspunde cu citat (quote)

nu am nimic cu tine !!! dar nu-ti bate joc de piele !!! invata sa tatuezi si sa desenezi !!!! daca crezi ca ai talent de ce nu te pui sa pictezi pe panza??????? o poti schimba, o poti recupera !!! dar nu-ti bate joc de piele pt ca are prea mare valoare !!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ruky

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Mar 25, 2006 8:34 pm    Titlul subiectului: OVIDIU Raspunde cu citat (quote)

...am si eu o intrebare Ovidiu, e mandru Costi de tine ? sau mai bine zis te simti bine ca esti tattoo-artist "omologat" de A.T.P.R. ...esti multumit de lucrarile tale ?!? ce ti-a zis Costi cand ai terminat cursul cu el ...ti-a zis "de acum incolo esti tatuator profesionist, felicitarile mele!"

P.S.: eu glumeam acum cateva zile cand ziceam ca Adi e invidios pe tine... sau glumeai si tu candi ziceai "toata stima pt oamenii ca tine"

...vai de capul vostru
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mar 26, 2006 2:04 pm    Titlul subiectului: pt ovidiu Raspunde cu citat (quote)

intradevar ovidiule cel mai destept cedeaza !!!!! esti un baiat destept se vede !!!! dar tatuator nu esti !!! lasa prostii sa tatueze !!!
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Mar 26, 2006 5:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ai dreptate ruki ovidiu e foarte netalentat; nu stiu cum poate sa-si zica profesinist; si el si costi profesorul lui, sunt la fel de slabi, nu ei sunt de vina, ci cei care se lasa pe mana lor
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Sam Apr 01, 2006 11:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shi eu care am crezut ca il critic pe nedrept ... imi e mila de oamenii pe care ii tatuez eu ... shi nu sunt multumit de lucrarile mele ... imi place sa fiu criticat .. de exemplu pt o lucrare cat de cat misto ...criticat de un adevarat artist ca costi, care mia zis "CE AI FACUT PFOAAAAAAAAAAAAAI" ... shi da il cred ca este naspa ... explicatie am ananlizat mai in amanunt ceea ce mia zis el shi am realizat ca are dreptate, dar tu ... care vb aia esti skin artis profesionist shi faci ... ceea ce faci ... in fine tac ... nu are rost oricum imi pare rau ca tiam vb urat pe mess atunci Smile
Sus
Left

Data inscrierii: 01/Apr/2006

MesajTrimis: Sam Apr 01, 2006 11:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

BTW ultimul post e al meu uitasem sa dau login:)
silfida

Data inscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Lun Apr 03, 2006 10:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna baieti, scuze pentru interventie dar urmaresc de ceva vreme acest site si nu am intervenit pana acum. Am tot urmarit discutiile de pe acest site si am tras unele concluzii.
1. Am vizitat cateva saloane din tara si strainatate pentru a-mi forma o imagine despre saloanele din romania.
2. Unii dintre voi va credeti profesionisti, dar la intrebaririle puse de persoanele interesate doar cativa raspundeti corect.
3. Romanul tot roman ramane!
4. Deja am observat ca s-au format anumite grupuri
5. Exista unii dintr voi care nu pot lucra de grija altora...:) sau poate nu au de lucru.
6. Daca ar fi sa imi fac un tatuaj sau un piercing in romania nu m-as duce decat la 3 saloane. restul raman cu un mare semn de intrebare (aici nu sunt inclusi cei care lucreaza acasa....ilegal)
7. Pe site-ul asta nu am vazut decat Fashion tattoo, adi tattoo "austria", tattoos costi, tattoo sfinx, ruky "bremen", runin arad, tattoo art's style petrosani; restul de peste 20 de saloane din romania nu au intrat pe acest site. Cati dintre voi coordoneaza un salon sau doar lucreaza in acel salon pentru care posteaza.
8. Daca sunteti profesionisti ce conteaza in primul rand, lucrarea sau sanatatea clientului?; pentru ca unii din voi va referiti numai la galerii si nicidecum la sanatatea clientului. Am observat din raspunsurile date celor interesati, iar altii s-au axat mai mult pe raspunsuri decat pe provocarile unora dintre voi.
9. Cativa dintre voi incercati sa injositi alte saloane, laudundu-va ca voi aveti lucrari mai bune decat ei (o parte din ele sunt copiate de pe alte site-uri):P. incercati sa va semnati sub tatuaj (cum am vazut pe un site) inainte de fotografiere, atunci nu vor mai exista dispute intre voi.
10. Intrebare pentru profesionisti: ce inseamna, in domeniul tatuajului L, C, M, P? Ce inseamna, in domeniul piercingului G14, G16, G18.
11. La un tatuaj color, care e ultima culoare care se foloseste?
12. Cate feluri de sterilizare exista, in ce modalitate si la ce temperaturi?
13. Ce faceti cand un client intra in soc alergic?
14. Cum acordati primul ajutor in caz de lesin? In cat timp isi revine clientul?
15. Cum se sterilizeaza aparatul de tatuaj?
16. La un contur ce ace se folosesc, ce bataie trebuie sa aiba aparatul si la cati volti trebuie sa fie transformatorul?
17. Acele de 0, 00, 000 ce grosime au?
18. Care sunt primele reguli care trebuiesc respectate de un angajat al unui salon?
Voi mai avea cateva intrebari in functie de raspunsurile pe care le voi primi de la voi, si va voi putea informa de ce am postat acest mesaj. Astept mesajele voastre si rapunsurile la aceste intrebari direct pe emailul nostru, sau pe acest forum, la ora 09pm (ora romaniei).
Multumesc si scuze daca considerati ca am jignit pe cineva.
Felicitari companiei care a creat acest site, pentru ca e mai usor sa ne formam o imagine despre saloanele de tatuaj si body piercing din romania.
Sus
silfida

Data inscrierii: 03/Apr/2006

MesajTrimis: Mar Apr 04, 2006 6:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna,
Imi pare rau ca nu am primit pana la ora asta decat 3 mesaje, as fi vrut sa primesc mai multe mesaje de la cat mai multe saloane. Nu m-au contactat multi dintre voi. Mai astept totusi raspunsuri de la celelalte saloane si persoane care tatueaza pana pe data de 5 aprilie ora 9pm ora romaniei.
Multumesc celor doua saloane si lui runin pentru mesajele trimise urmand a da un raspuns si a lua legatura cu fieare in parte pentru o eventuala colaborare. Sa nu se inteleaga gresit dar vom colabora cu un singur salon din romania.
Va multumesc inca o data si astept urmatoarele mesaje.

Mihaela Wolf
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Apr 17, 2006 4:13 pm    Titlul subiectului: Buna, Silfida Raspunde cu citat (quote)

Daca vei cauta, vei vedea ca ai primit raspunsuri.Cauta intre subiectele principale! Laughing Wink

MesajTrimis: Dum Apr 23, 2006 7:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

silfida a scris:
Buna baieti, scuze pentru interventie dar urmaresc de ceva vreme acest site si nu am intervenit pana acum. Am tot urmarit discutiile de pe acest site si am tras unele concluzii.
1. Am vizitat cateva saloane din tara si strainatate pentru a-mi forma o imagine despre saloanele din romania.
2. Unii dintre voi va credeti profesionisti, dar la intrebaririle puse de persoanele interesate doar cativa raspundeti corect.
3. Romanul tot roman ramane!
4. Deja am observat ca s-au format anumite grupuri
5. Exista unii dintr voi care nu pot lucra de grija altora...Smile sau poate nu au de lucru.
6. Daca ar fi sa imi fac un tatuaj sau un piercing in romania nu m-as duce decat la 3 saloane. restul raman cu un mare semn de intrebare (aici nu sunt inclusi cei care lucreaza acasa....ilegal)
7. Pe site-ul asta nu am vazut decat Fashion tattoo, adi tattoo "austria", tattoos costi, tattoo sfinx, ruky "bremen", runin arad, tattoo art's style petrosani; restul de peste 20 de saloane din romania nu au intrat pe acest site. Cati dintre voi coordoneaza un salon sau doar lucreaza in acel salon pentru care posteaza.
8. Daca sunteti profesionisti ce conteaza in primul rand, lucrarea sau sanatatea clientului?; pentru ca unii din voi va referiti numai la galerii si nicidecum la sanatatea clientului. Am observat din raspunsurile date celor interesati, iar altii s-au axat mai mult pe raspunsuri decat pe provocarile unora dintre voi.
9. Cativa dintre voi incercati sa injositi alte saloane, laudundu-va ca voi aveti lucrari mai bune decat ei (o parte din ele sunt copiate de pe alte site-uri)Razz. incercati sa va semnati sub tatuaj (cum am vazut pe un site) inainte de fotografiere, atunci nu vor mai exista dispute intre voi.
10. Intrebare pentru profesionisti: ce inseamna, in domeniul tatuajului L, C, M, P? Ce inseamna, in domeniul piercingului G14, G16, G18.
11. La un tatuaj color, care e ultima culoare care se foloseste?
12. Cate feluri de sterilizare exista, in ce modalitate si la ce temperaturi?
13. Ce faceti cand un client intra in soc alergic?
14. Cum acordati primul ajutor in caz de lesin? In cat timp isi revine clientul?
15. Cum se sterilizeaza aparatul de tatuaj?
16. La un contur ce ace se folosesc, ce bataie trebuie sa aiba aparatul si la cati volti trebuie sa fie transformatorul?
17. Acele de 0, 00, 000 ce grosime au?
18. Care sunt primele reguli care trebuiesc respectate de un angajat al unui salon?
Voi mai avea cateva intrebari in functie de raspunsurile pe care le voi primi de la voi, si va voi putea informa de ce am postat acest mesaj. Astept mesajele voastre si rapunsurile la aceste intrebari direct pe emailul nostru, sau pe acest forum, la ora 09pm (ora romaniei).
Multumesc si scuze daca considerati ca am jignit pe cineva.
Felicitari companiei care a creat acest site, pentru ca e mai usor sa ne formam o imagine despre saloanele de tatuaj si body piercing din romania.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Dum Oct 15, 2006 2:01 pm    Titlul subiectului: Re: pt ovidiu Raspunde cu citat (quote)

Anonymous a scris:
intradevar ovidiule cel mai destept cedeaza !!!!! esti un baiat destept se vede !!!! dar tatuator nu esti !!! lasa prostii sa tatueze !!!

bahh dupa ca-ti zice toata stima pt oameni ca tine.. tu le zici: vai de capu vostru? putin respect macar Smile
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community