FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
pai a fost aiurea da merita

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Camitza17

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 11:20 am    Titlul subiectului: pai a fost aiurea da merita Raspunde cu citat (quote)

Pai ....acum am 17 ani cand aveam 15 ...cu 2 zile inainte de ziua mea am vorbit cu un tip pe net sa ma duca la alt tip sa-mi fac pierce in limba. Eu eram inebunita dupa asha ceva. zis shi facut. in aceiashi zi am plecat. undeva in piatza sudului. am fost cu o colega shi prietenul meu. ne-am facut totzi 3. dupa 2 zile colegei mele i la scos maicasa. dupa 2 saptamani mi la scos shi mie taicamiu. a zis ca nui normal sa tzin un fier in limba, ce sunt nebuna?! a fost cearta mare. gagicamiu la pastrat pentru ca pe maicasa nu a interesato el fiind major. cand am facut 16 ani am fost la fashion tatoo pe 1mai, cu maicamea ca eram minora shi mia pus unul in buric. anul asta in martie pe 22 am vorbitu cu gagicamiu sa imi fac el piercingul in limba. am riscat mult recunosc dar imi placea mult prea mult. am stat vreo 2 ore ca miera frica, de durere. am vorbit cu un preten sa ne dea anestezic. sprayul ala care tzil da dentistu cand itzi scoate dintzii. am luat o gura ...nam inghitzit... logic, dar era asha puternic shi io nu stransesem buzele shi mi sa inmuiat toata gura...au inceput sami curga balele, nu mai puteam vorbi cum trebuie Very Happy asta era semnu ca amortzesc Laughing ..a luat acu shi zdrang la infipt. mia bagat cercelu in el a tras shi a inshurubat. Am pierce in limba. nici acum nu shtiu ai mei. tata banuieshe dar nu mai conteaza, nul mai scot nici moarta. nu va sfatuiesc sa va datzi la tipi dashtia shmecheri de fac asha ceva acasa....care nau unelte sterile sau eu mai shtiu ce. Anul asta am fost in frantza intro excursie. nici nu va datzi seama cat de deschishi sunt strainii, fatza de noi shi ma refer la toate categoriile de varste, la pierceuri shi tatooaje.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 5:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....nu am nimik de comentat! dar ar fi ok daca te-ai gandi serios la o cariera de scriitor! Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 8:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

SA STII ATILA ... ca m-am uitat si eu peste ce a scris fata asta aici si nu am stiut ce sa-i raspund ca nu prea aveam la ce sa ii raspund ..... dar ma uimit enorm ce si cum a prezentat viata ei in 2 cuvinte ...

Wink just do it , don't try it
Vizitator

MesajTrimis: Mar Oct 17, 2006 2:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu mi l am facut in curtea scolii!!!!!!!!!!!!!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Experiente piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community