FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
tunele(flesh)

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
stza
Vizitator

MesajTrimis: Mar Ian 31, 2006 5:49 pm    Titlul subiectului: tunele(flesh) Raspunde cu citat (quote)

am de cateva luni fleshuri de 8mm in urechi si acuma vreau sa mi le maresc pana la 1,6 cm. intrebarea mea ii Confused daca se inchide gaura vreodata?
Sus
Filip
Vizitator

MesajTrimis: Mar Mar 28, 2006 9:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

depinde unu de 1.6cm nu se inchide se strange cam pana la 6 sa zic(asta daca e vindecat)daca nu e vindecat se poate incide de tot
io am avut de 8 vindecat si am vut sal inchid si lam marit brusc la 10 si l-am lasat sa se coaguleze....si s-a inchis
Sus
Chazz_Cata

Data inscrierii: 30/Mai/2006

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 1:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Filip a scris:
depinde unu de 1.6cm nu se inchide se strange cam pana la 6 sa zic(asta daca e vindecat)daca nu e vindecat se poate incide de tot
io am avut de 8 vindecat si am vut sal inchid si lam marit brusc la 10 si l-am lasat sa se coaguleze....si s-a inchis

Si ti-a ramas vre-o cicatrice?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community