FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
GAURI !

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
CherryINA
Vizitator

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 9:16 am    Titlul subiectului: GAURI ! Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intreare. Daca imi fac piercinguri in nas si in buric, dupa asta daca vreau sa le scot, raman gauri urate, sau se vindeca? Caci nu as vrea sa raman cu gauri in mine asa forever ... !
Sus
tattoo sfinx

Data inscrierii: 28/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Mar 09, 2006 8:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna CherryINA,
Gaura Smile la nas ramane foarte fin vizibila dupa aprox.6 luni de purtare a bijuteriei, dupa scoaterea acesteia gaura va aparea ca o mica alunita; la buric ramane permanenta dupa aprox. un an si se va vedea doar partea suparioara a gaurii. Nu cred ca te va deranja daca scoti bijuteriile dupa un anumit timp. Atentie! acestea sunt valabile doar daca montajul este efectuat intr-un salon specializat. Daca mai ai intrebari ma poti contacta.
Cu respect,
Dan F.
cherryINA
Vizitator

MesajTrimis: Vin Mai 05, 2006 9:46 am    Titlul subiectului: Re: GAURI ! Raspunde cu citat (quote)

Cicatricile depind de "zestrea genetica" a fiecaruia: poti avea o cicatrice fina sau la extrem una groasa,rosie, cheloida;blondele fac cicatrici mai fine,brunetele mai mare, la pubertate poti face o cicatrice mai evidenta,etc.cel mai bine te uiti la o cicatrice proprie mai veche si vezi cum este.
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Oct 23, 2006 9:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

tattoo sfinx a scris:
Buna CherryINA,
Gaura Smile la nas ramane foarte fin vizibila dupa aprox.6 luni de purtare a bijuteriei, dupa scoaterea acesteia gaura va aparea ca o mica alunita; la buric ramane permanenta dupa aprox. un an si se va vedea doar partea suparioara a gaurii. Nu cred ca te va deranja daca scoti bijuteriile dupa un anumit timp. Atentie! acestea sunt valabile doar daca montajul este efectuat intr-un salon specializat. Daca mai ai intrebari ma poti contacta.
Cu respect,
Dan F.
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community