FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
siropos??
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 8:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

.....si la politzie te iau, am facut 2 gramezi de tatuaje la politzisti, doar daca esti la anti tero nu ai voie sa ai vizibile (te pot identifica mafiotzii)!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Fane_Tattoo

Data inscrierii: 11/Mai/2006

MesajTrimis: Sam Noi 25, 2006 7:38 am    Titlul subiectului: dupa cum spuneam Raspunde cu citat (quote)

la mai multe tatuaje Wink
alexoac

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Lun Apr 16, 2007 2:57 pm    Titlul subiectului: Re: dupa cum spuneam Raspunde cu citat (quote)

ce faci ma fanele?Smile)
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:10 am    Titlul subiectului: Re: siropos?? Raspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 11:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ely^^ a scris:
hmmm da ar fi o idee ms...aqm sa ma chinui sa caut sa scriu in alta limba..luv u mom.....pe google gasesc cumva??

Pot sa iti scriu eu. Am un font "chinese..." in care scrii ce vrei in orice limba si el iti traduce automat...
www.tattooart.ro -rubrica "contact"
www.tattooart.forumotion.com
La revedere!

Data inscrierii: 29/Ian/2008

MesajTrimis: Mar Ian 29, 2008 7:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De Unde imi pot cumpara Vaselina, Bepanthen, Lisetol etc si alte produse necesare pentru, ingrijirea, dezinfectarea sau hidratarea pielii in timpul procesului de tatuare si dupa.
Sus
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Iun 04, 2008 11:27 pm    Titlul subiectului: Re: sal Raspunde cu citat (quote)

costi a scris:
exemple am tatuat persoane din cadrul armatei,politiei,juristi,chiar si din zona politica,etc...!

Din zona politica pe cine ai tatuat? Pe Ciorbea? Sau pe Varojan Vozganian? Cred ca urmeaza sa il mai tatuezi pe Tariceanu, Basescu si...nu in ultimul rand pe Georges Bush, care...acestia din urma...chiar si-ar dori sa se tatueze la Costi Tattoo, ca e cel mai tare din Romania...(numai ca nu prea are timp artistul salonului, ca e foarte aglomerat)...

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Lun Noi 03, 2008 12:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

lol cata dragoste
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community