FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa!

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Dec 11, 2006 8:41 am    Titlul subiectului: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

Cu ocazia celui de-al 2006-lea Craciun va urez spor la bani, sanatate si...virtute. Sarbatori fericite! Razz Razz Razz Ova...

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Mai 10, 2007 11:20 am    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

asasa

Ultima modificare efectuata de catre alexoac la Joi Ian 26, 2017 3:06 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ovidiutudoran

MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 6:12 am    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

bah nebunule. de unde stii ca e al 2006 lea craciun? crezi ca aia de pe timpu lu pazvante chioru sarbatoreau craciunul?[/quote]

Intr-un fel ai dreptate; probabil ca se sarbatorea ceva si mai inainte, dar, cu siguranta nu se numea "Craciun"...bah, nebunule!!! Wink
www.tattooart.ro

Ultima modificare efectuata de catre ovidiutudoran la Dum Noi 25, 2007 1:56 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
alexoac

MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 11:09 am    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

ovidiutudoran a scris:
bah nebunule. de unde stii ca e al 2006 lea craciun? crezi ca aia de pe timpu lu pazvante chioru sarbatoreau craciunul?

Intr-un fel ai dreptate; probabil ca se sarbatorea ceva si mai inainte, dar, cu siguranta nu se numea "Craciun"...bah, nebunule!!! Wink
www.atv.uv.ro[/quote]

bah nebunule . eu nu cred ca se sarbatorea Smile))
ovidiutudoran

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 7:41 am    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

alexoac a scris:
ovidiutudoran a scris:
bah nebunule. de unde stii ca e al 2006 lea craciun? crezi ca aia de pe timpu lu pazvante chioru sarbatoreau craciunul?

www.atv.uv.ro

bah nebunule . eu nu cred ca se sarbatorea Smile))[/quote]

Asta e... ai dreptul la opinie...macar atat mai poti sa ai in tara asta!!! Laughing

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 11:16 am    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

bine ma. paste fericit in continuare
ovidiutudoran

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 1:59 am    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

alexoac a scris:
bine ma. paste fericit in continuare

La fel si tie, daca iti plac furajele... wow ce ma mai prind de glumele tale... Wink Oricum, tie iti raspund de plictiseala si de amuzament, sa sti...Daca si dintr-o urare sincera de sarbatori ai facut un subiect de scandal...asta este, nu mai zic nimic!!! Laughing Laughing Laughing

MesajTrimis: Joi Ian 26, 2017 3:06 pm    Titlul subiectului: Re: Craciun Fericit alaturi de cei de-acasa! Raspunde cu citat (quote)

aas
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community