FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
latexul

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale bodypiercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Giany

Data inscrierii: 01/Feb/2007

MesajTrimis: Joi Feb 01, 2007 11:43 am    Titlul subiectului: latexul Raspunde cu citat (quote)

Am o intrebare la care caut raspuns de ceva timp.
Am o cicatrice la picior pe care vreau sa o acopar cu latex. Am inteles ca latexul daca e ales la nuanta pielii imita fidel pielea umana. Credeti ca se poate obtine un rezultat bun? De unde pot cumpara acest latex lichid? Cum se procedeaza?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Koma

Data inscrierii: 24/Ian/2007

MesajTrimis: Dum Feb 04, 2007 7:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru cat timp vrei sa tii latexul pe picior...? pielea trebuie sa respire! Shocked
Giany

Data inscrierii: 01/Feb/2007

MesajTrimis: Lun Feb 05, 2007 10:53 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

[quote="Koma"]pentru cat timp vrei sa tii latexul pe picior...? pielea trebuie sa respire! Shocked[/quote]

este vorba de o portiune mica de pe picior. vreau sa tin latexul pe picior, nu stiu, sa zicem....8 ore/zi. problema e ca vreau sa incerc asa ceva dar nu stiu de unde sa imi procur latexul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale bodypiercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community