FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
De unde!?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Eu
Vizitator

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 7:18 am    Titlul subiectului: De unde!? Raspunde cu citat (quote)

Salutare ma poate ajuta si pe mine cinva sa gasesc nishte simboluri k-lumea, macar sa-mi spuna cum si unde sa caut.
Sus
Hallow

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:13 am    Titlul subiectului: Re: De unde!? Raspunde cu citat (quote)

Dupa parerea mea Cowboy are cea mai buna ideee...pe GOOGLe
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Paco

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 8:45 am    Titlul subiectului: Re: De unde!? Raspunde cu citat (quote)

Netul e bun la orice, inclusiv la tuatuaje sunt foarte multe site unde se gasesc simboluri, te poti 'inspira' de acolo
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hexan
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:54 pm    Titlul subiectului: Re: De unde!? Raspunde cu citat (quote)

uite pe site sunt o gramada
Sus
pericle varduca

Data inscrierii: 29/Ian/2006

MesajTrimis: Dum Ian 29, 2006 12:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite un site care are tot ce vrei : www.flash2xs.com ( daca vrei sa vezi setul meu dai la sectiunea " flash sets " si alegi numele meu " pericle varduca " din lista care apare. primul meu set are 6 planse, pline cu desene de cea mai buna calitate...nu din astea de care gasesti prin studiouri de proasta calitate.
alt site unde poti cauta desene individuale este : www.tattoofinder.com. ai aici un link direct cu desenele mele ( deocamdata am 105, paginile sunt numerotate dedesubtul desenelor si au numele meu langa ele Smile )
sunt unul dintre artistii de acolo. avem multe de discutat bai copii! Smile eu sunt cam dezamagit de ce gasesc in romania despre tatuaje! cine vrea sa facem treaba sa spuna si va dau materiale cu tonele!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Vizitator

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2006 8:53 am    Titlul subiectului: :P Raspunde cu citat (quote)

noroc cu flashurile tale, daca nu erai tu nu se mai tatuau romanii mingi de baseball....
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2006 9:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

referitor la tatuajele romanilor cu mingi de baseball .... eu desenez ce imi spun aia sa desenez si ce se vinde in lume, in special in america! nu as putea sa le dau alora un desen cu niste romanashi care joaca poker la capatul shantzului printr-un oras! does that make sense? Wink
urmeaza sa apara inca 3 seturi ale mele acolo si ai sa vezi ca stiu sa desenez si motive clasice : inimi, cruci, trandafiri, cranii ....
Sus
pericle varduca

MesajTrimis: Mie Feb 01, 2006 9:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ala mai se sus eram eu, dar am uitat sa ma loghez, de aia apare "vizitator" acolo!
Sus
FashionTattoo

Data inscrierii: 03/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Feb 02, 2006 9:28 pm    Titlul subiectului: :P Raspunde cu citat (quote)

"sunt unul dintre artistii de acolo. avem multe de discutat bai copii!"
...daca pui problema pe tonul asta ma indoiesc ca ai de castigat... cred ca "acolo" esti mai apreciat si mai incearca peste catziva ani sa ne vinzi flashuri, poate mai evoluam pana atunci si o sa-ti intelegem si noi munca

~FashionTattoo Bucharest~
www.fashion-tattoo.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
pericle varduca

MesajTrimis: Joi Feb 02, 2006 9:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu am vrut sa ma bag pe gatul nimanui! si hestia cu " copii " nu am folosit-o ca sa fiu mai sus decat altii! imi place sa fiu la locul meu! a fost spusa in gluma! cred ca este evident, nu?
observ ca deja lumea s-a separat in tabere pe forum aici! cine e mai tare .... care e mai sus decat ceilalti....cine are muca mai buna si tot asa...
eu zic ca daca vrem sa facem treaba trebuie sa lasam shmecheriile astea si sa facem comentarii constructive!
sper sa fiu inteles, nu sa par vreun d'ala infumurat!
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Feb 03, 2006 1:20 pm    Titlul subiectului: dap Raspunde cu citat (quote)

bine spus! Very Happy
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Simboluri tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community