FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Cat timp dureaza sa faci un tatuaj?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 23, 2005 2:03 pm    Titlul subiectului: Cat timp dureaza sa faci un tatuaj? Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare...cat timp dureaza sa faci un tatuaj? , imi poate raspunde cineva
Sus
Slyer

Data inscrierii: 07/Sep/2005

MesajTrimis: Sam Sep 24, 2005 6:13 am    Titlul subiectului: Re: Cat timp dureaza sa faci un tatuaj? Raspunde cu citat (quote)

Depinde, nu-ti pot spune sigur, depinde de mai multe chestii, marimea, detaliile...poti afla totul la un salon Idea
Southy

Data inscrierii: 23/Sep/2005

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 7:10 am    Titlul subiectului: Re: Cat timp dureaza sa faci un tatuaj? Raspunde cu citat (quote)

Nuu este o durata fixa....tocmai de asta nu cred ca iti poate cineva ceva precis
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Killer
Vizitator

MesajTrimis: Mie Sep 28, 2005 1:55 pm    Titlul subiectului: Re: Cat timp dureaza sa faci un tatuaj? Raspunde cu citat (quote)

Mai conteaza.....gandeste-te la faptul ca il faci
Sus
Nickster

Data inscrierii: 15/Aug/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 10:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

un tatuaj poate dura 1 ora , 10 ore , 1 zi , 1 sap , 1 luna

depinde de : cat de complicat este tatuajul si cat de mare este

si daca e foarte mare adica tot spatele .... nu poate lucra zi de zi la el chiar daca cel care ti-l face ar vrea deoarece corpul nu suporta foarte mult tus in sange

sa intelegem ca vrei sa iti faci tot corpul ?
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Mar Aug 15, 2006 5:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...o precizare: chestia asta cu ''corpul nu suporta foarte mult tus in sange'' ar trebui sa le zici si la ''prostii'' astia doi : paul booth si filip leu. Spun asta ca baietzii in ultima vreme fac la cate un expo un spate intreg dintr-o data (si intr-o zi!)! Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
none

Data inscrierii: 20/Apr/2007

MesajTrimis: Vin Apr 20, 2007 2:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

depinde de marime si ce fel de piele ai bineinteles ...
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:07 am    Titlul subiectului: Re: Cat timp dureaza sa faci un tatuaj? Raspunde cu citat (quote)

Poate ti-e frica Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
domino_grl

Data inscrierii: 24/Iul/2007

MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 11:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu mi-am facut un semn chinezezc langa buric de vreo 6 cm,a durat cam 40 de min Smile
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Dec 03, 2007 5:06 am    Titlul subiectului: Salon Tattoo Art-Petrosani Raspunde cu citat (quote)

domino_grl a scris:
Eu mi-am facut un semn chinezezc langa buric de vreo 6 cm,a durat cam 40 de min Smile

eu il fac in 3 minute la gata Laughing
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community