FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
am o intrebare....:P

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ank

Data inscrierii: 14/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Ian 14, 2006 9:48 pm    Titlul subiectului: am o intrebare....:P Raspunde cu citat (quote)

acu 2 luni mi`am pus piercing in buric, e din titan, dar vreau sa il schimb cu unul din aur!!! am auzit vorbindu`se ca nu este bun aurul pt buric ca poate crea o infectie, sau ca incetineste vindecarea!!! voi ce ziceti? ce sa fac? sa il schimb cu unu din aur? nu as vrea sa il las p ala din titan ca am toate bijuteriile din aur numai ala din buric nu, si e najpa!!! help me!!!Smile
Cedrik

Data inscrierii: 21/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Ian 21, 2006 1:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dute la un salon si intreaba`l pe cel care pune piercingur Smile asa vei shjti exact cum sta treaba
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Eo
Vizitator

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2006 7:11 pm    Titlul subiectului: reply Raspunde cu citat (quote)

Merge si ala de aur. are aceleasi propietati ca cel de titan pt corp. Schimba-l. si inca ceva ai zis de vindecare.... pai sa vindecat acuma dupa o luna...... Anyway...Go for it.
Sus
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Feb 09, 2006 11:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

buna, parerea mea,lasa sa se vindece si apoi pune-l pe cel din aur,ai timp sa umbli si cu cel din aur,eu am avut cliente care au vrut asa ca tine si au dat de probleme....in buric lucruriile nu stau asa cum se crede,acuma poate sa ti se para vindecat si a 2 zi sa o ia de la inceput,sa supureze,durere si tot asa....acum cum doresti si tu.. Smile
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Cercei pentru piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community