FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Ai dreptate...

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 6:09 am    Titlul subiectului: Ai dreptate... Raspunde cu citat (quote)

Intr-un fel ai dreptate, probabil ca si inainte se sarbatorea ceva, dar cu siguranta nu se numea "Craciun"...bah, nebunule!!! Laughing

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Mai 15, 2007 11:21 am    Titlul subiectului: Re: Ai dreptate... Raspunde cu citat (quote)

vezi ca ai mai deschis un thread aiurea... in loc sa raspunzi la acelasi... se vede ca nu stii sa folosesti calculatorul.... stii doar sa intrii pe mess si sa deschizi winampul sa asculti manele Smile)
ovidiutudoran

MesajTrimis: Joi Mai 17, 2007 11:18 am    Titlul subiectului: Re: Ai dreptate... Raspunde cu citat (quote)

alexoac a scris:
vezi ca ai mai deschis un thread aiurea... in loc sa raspunzi la acelasi... se vede ca nu stii sa folosesti calculatorul.... stii doar sa intrii pe mess si sa deschizi winampul sa asculti manele Smile)

Deci aceasta a fost ultima discutie cu tine. Mai jos decat atat nu pot sa ma cobor. Nivelul tau de Iq este sub limita admisa de o persoana cu 17 ani de scoala. Nu am timp sa imi pierd vremea pentru a vorbi "nimic". Bafta in continuare si sa fi iubit. Scrie ce vrei... Laughing

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2007 9:17 pm    Titlul subiectului: Re: Ai dreptate... Raspunde cu citat (quote)

asdasd

Ultima modificare efectuata de catre alexoac la Joi Ian 26, 2017 3:05 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ovidiutudoran

MesajTrimis: Dum Noi 25, 2007 1:46 am    Titlul subiectului: Re: Ai dreptate... Raspunde cu citat (quote)

alexoac a scris:
pai mai scriu normal. chiar daca nu-mi raspunzi .tot o sa citesti, ca te cam mananca sa intrii aici cand vezi ca ti s-a raspuns. te vei simti si tu mai important Smile) nu prea stii de gluma. era o gluma mai finutza..nu te-am jignit cu nimic. badarane !!!

de ce sa te cobori ma la mine? tre sa urci. asa ca ia-ti o scara.dar...te las si sa te cobori. te pun cu, capu sub patrafir daca vrei...apropo. pt aflarea iq ului tre sa faci un test.nu stiu cum vezi tu ce iq am . ala nu e argument ca ti-am spus ca asculti manele. cu toate ca am zis adevarul... asa ca scoate-ti rammstein de pe site..17 ani de scoala?daca te-ai referit la studii.. vezi ca se fac doar 12 plus niste facultate.. .dar vezi ca nu toti au studii asa superioare ca tine de 17 clase.imi pare rau ca te-au lasat astia repetent Smile) ca la medicina sigur n-ai intrat.si daca te referi la scoala vietii.. aia o inveti toata viata cat traiesti.. in fine. sa fi si tu iubit.iti dedic melodia: gabi lunca- da mama cu biciu-n mine:)))))

La cultura ta muzicala nu ai putea sa faci diferenta intre folclor si manele. Deci atat poti tu... Si sa mai sti ceva: inainte de "dar" se pune virgula... Laughing
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Saloane tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community