FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
vreau sa scot un tatuaj

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
elninho

Data inscrierii: 04/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Ian 05, 2007 8:13 am    Titlul subiectului: vreau sa scot un tatuaj Raspunde cu citat (quote)

m-ar interesa sa scot si eu un tatuaj,si eventual cat m-ar costa?
Multumesc anticipat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
elninho

Data inscrierii: 04/Ian/2007

MesajTrimis: Vin Ian 05, 2007 3:56 pm    Titlul subiectului: astept raspunsuri va rog Raspunde cu citat (quote)

astept raspunsuri si idei,va rog din suflet,trebuie neaparat sa-l scot! ! !
Sus
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Dum Ian 07, 2007 12:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai eu stiu ca poti scoate cam asa :
1-cu laser , dar in Romania nu stiu cat de priceputi is cei care au asa ceva;
2-chirurgie plastica .
Dar din tatuajele care le-am vazut scoase asa eu nu`ti recomand nici o metoda la ambele raman semne vizibile uneori chiar mai urate decat tatuajele. Parerea mea e daca ai un tatuaj urat apeleaza la un cover-up(asta in cazul in care nu trebuie sa scapi neaparat de tatuaje)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Susp3cta`

Data inscrierii: 02/Feb/2007

MesajTrimis: Vin Feb 02, 2007 2:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eram interesata de scoaterea unui tatuaj ... dar am citit ca raman urme visibile.. Asta depinde si de marimea tatuajului???

BodyDesign este si in Brasov??

Vreau niste informatii daca se poate... mesaj privat va rog Smile
Sus
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 11:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai bine iti faci un cover misto... Am avut si eu o problema cu un tatuaj stupid... si un cover a rezolvat totul elegant si frumos.

Decat sa ti-l scotzi... really... not nice... ramai cu o cicatrice mai regretabile decat tatuajul pe care ai vrut sa ti-l scotzi. Fa-ti un cover !
Sus
Susp3cta`

Data inscrierii: 02/Feb/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 8:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi fain pt raspuns..pana la urma tot acoverirea ramane o solutie mai bine se pare... Smile
Sus
flightcrank

Data inscrierii: 03/Mai/2007

MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 8:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La clinica Lasermed din Bucuresti sunt cei mai tari in materie de laser
Sus
alexoac

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Lun Mai 21, 2007 6:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

toti sunt cei mai tari. pacat ca nu dau rezultate Smile) cel mai bine da-i cu lama !
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:01 am    Titlul subiectului: Re: vreau sa scot un tatuaj Raspunde cu citat (quote)

Dc ti - l-ai mai facut mane dak vrei sa ti-l scoti akm scuzama poate cel care ti la facut la gresit
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovidiutudoran

Data inscrierii: 20/Mar/2006

MesajTrimis: Mie Iun 04, 2008 11:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Susp3cta` a scris:
Eram interesata de scoaterea unui tatuaj ... dar am citit ca raman urme visibile.. Asta depinde si de marimea tatuajului???

BodyDesign este si in Brasov??

Vreau niste informatii daca se poate... mesaj privat va rog Smile

Buna. Nu te cunosc, dar vreau sa te ajut. Daca imi ceri detalii pe forumul meu din semnatura iti voi da relatii exacte, in cunostiinta de cauza, in legatura cu o clinica din Italia, unde poti sa iti scoti tatuajul prin metode laser (calitate garantata). Acolo este executata de calitate aceasta operatiune. Nu iti recomand in Romania. Sa nu faci greseala ca vei regreta toata viata. Prieteni de-ai mei si-au facut in Romania si arata tragic. Nu iti poti imagina ce culoare vanata a ramas si ce denivelari. Numai bine!!!

Data inscrierii: 30/Iul/2009

MesajTrimis: Joi Iul 30, 2009 5:30 pm    Titlul subiectului: a Raspunde cu citat (quote)

aaa

Ultima modificare efectuata ciprianbalus la Vin Dec 17, 2010 4:26 pm, modificat de 2 ori in total
Sus
yzuka

Data inscrierii: 08/Aug/2009

MesajTrimis: Sam Aug 08, 2009 4:41 pm    Titlul subiectului: Re: Scoate un tatuaj fara probleme - exista solutia ieftina Raspunde cu citat (quote)

[quote="ciprianbalus"]Salutare, va scriu cu o solutie mai ieftina si eleganta de scos un tatuaj.
Se numeste Rejuvi si a fost inventata in anul 1990.
Practic scoaterea tatuajului se face folosind aparatul de tatuat exact pe zonele pe care a fost facut tatuajul.

CEAU AM SI EU NEVOIE DE CEVA DETALII
CUM AS PUTEA SA FAC SA IAU LEGATURA CU TINE.MS
Sus
ciprianbalus

Data inscrierii: 30/Iul/2009

MesajTrimis: Sam Aug 08, 2009 5:50 pm    Titlul subiectului: a Raspunde cu citat (quote)

aaa
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community