FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
EXPERIENTA NEPLACUTA LA FASHION TATTOO DE PE ION MIHALACHE

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
motanu200

Data inscrierii: 25/Mar/2007

MesajTrimis: Dum Mar 25, 2007 7:50 pm    Titlul subiectului: EXPERIENTA NEPLACUTA LA FASHION TATTOO DE PE ION MIHALACHE Raspunde cu citat (quote)

SINGURUL CARE RESPECTA TOT CA LA CARTE ESTE ALEX, MAI AM UN TATUAJ FACUT DE EL SI E SUPER. CELALALT BAIAT ESTE CAM NEPROFESIONIST. MI-AM FACUT UN TATUAJ LA EL CU MODELUL DE LA EI SI NU A IESIT DELOC CE MI-AM DORIT EU, E PRAF. ESTE PREA GRABIT, PREA DIN TOPOR ASA. ACUM TREBUIE SA ASTEPT SA SE VINDECE SI SA-L REFAC IN ALTA PARTE SAU POATE TOT LA ALEX.
SI SA AVETI GRIJA LA SIGURANTA, ACELE SA FIE NOI SI APARATUL STERIL.

DECI "COPII" DACA MERGETI LA ACEST SALON NU ACCEPTATI PE NIMENI IN AFARA DE ALEX.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 7:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salutare,Raman surprins la cele scrise mai sus.Pana acum nu am avut nici un client care sa aiba o astfel de problema.Experienta celor doi tattoo artist ai acestui salon este suficient de vasta tincand cont ca ei lucreaza in acest domeniu de mai bine de 9 ani de zile.Dar in fine lasand vorbaraia deoparte noi te astept la salon dupa ce tatajul tau se vindeca iar daca se dovedeste ca ai dreptate retusul la acel tatuaj nu te va costa nimic.
P.S. : Ceea ce ma surprinde pe mine este faptul ca daca ,te ai tatuat intradevar la noi la salon, de ce nu ai spus nimic atunci cand a fost gata tatuajul?
motanu200

Data inscrierii: 25/Mar/2007

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 1:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut, i-am zis in acel moment ca nu e cum arata in poza, dar el mi-a spus ca nu o sa ramana asa, ma refer la umbre. cel mai bine o sa vin la voi la salon din nou si o sa-l refac la alex si o sa va arat atunci. cat despre bani nu e problema, eu vreau sa fie ca la carte, ca de aceea platesc sa vin la un salon autorizat cu profesionisti. iar sa-ti iasa ce nu-ti doresti, e destul de dureros, mai ales ca stai cu el pe tine. corect?
RESPECT
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Cornel-FashionTattoo

Data inscrierii: 02/Mar/2006

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Noi te asteptam la salon sa vedem tatuajul iar daca intradevar s a gresit sa incercam sa indreptam gresala.Toate cele bune
alexoac

Data inscrierii: 20/Feb/2006

MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 8:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Smile)))))))))))))))
latze

Data inscrierii: 22/Noi/2006

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 7:37 pm    Titlul subiectului: Re: EXPERIENTA NEPLACUTA LA FASHION TATTOO DE PE ION MIHALAC Raspunde cu citat (quote)

motanu200 a scris:
SINGURUL CARE RESPECTA TOT CA LA CARTE ESTE ALEX, MAI AM UN TATUAJ FACUT DE EL SI E SUPER. CELALALT BAIAT ESTE CAM NEPROFESIONIST. MI-AM FACUT UN TATUAJ LA EL CU MODELUL DE LA EI SI NU A IESIT DELOC CE MI-AM DORIT EU, E PRAF. ESTE PREA GRABIT, PREA DIN TOPOR ASA. ACUM TREBUIE SA ASTEPT SA SE VINDECE SI SA-L REFAC IN ALTA PARTE SAU POATE TOT LA ALEX.
SI SA AVETI GRIJA LA SIGURANTA, ACELE SA FIE NOI SI APARATUL STERIL.

DECI "COPII" DACA MERGETI LA ACEST SALON NU ACCEPTATI PE NIMENI IN AFARA DE ALEX.

SA FIE RECLAMA MASCATA?!... Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Diverse Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community