FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
cum pot sa "ingrijesc" un piercing in nas?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Roxy_Kiss

Data inscrierii: 19/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Mai 19, 2006 10:03 pm    Titlul subiectului: cum pot sa "ingrijesc" un piercing in nas? Raspunde cu citat (quote)

salutare all! yo tocmai mi-am facut un piercing in nas la un salon in Bc! ier knd mi l-a facut nu m-a durut insa azi dupa numai o zi park simpt o aorecare durere,zona nu e rosie si nici umflata iar pierce-ul e medicinal...domnisoara d acolo a zis s ail tin doar 3 zile si p urma pot pune d argint..intrebarea mea e: e normala chestia cu durerea?si cum o sa pot ingriji d acum pierceul? Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Sam Mai 20, 2006 9:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E cea mai proasta idee!cum sa-l ti doar 3 zile?!!!da sa-l ti minim 3 sapt. apoi sa-l schimbi cu unul de aur de ti mortis sa-l schimbi (argintul e ce-l mai prost material)si in plus cu durerea e ceva normal,dar acum depinde cat de intensa e durerea si cu ce ti-a dat gaura ca daca te-a ''impuscat''atunci ...e depreferat sa-l dai jos chiar de azi nu de alta dar durerea o vei avea 3 sapt.poate si mai mult deacum inainte..........o zi buna!
rossy

Data inscrierii: 22/Iun/2007

MesajTrimis: Vin Iun 22, 2007 8:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mi-am facut si eu ieri piercing in nasuc si ....m-a "impushcat".... nu am avut si nici nu am inca nici o durere.... Razz mi-a zis aia sa-l tin 2 zile apoi pot sa-l inlocuiesc cu altul...problema e urmatoarea : am incercat sa port bijuterii din aur si in urechi si inele dar ma mananca pielea de la ele...iar cercelul asta medicinal e cam incomod...ufff Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in nas si sept Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community