FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
help :)

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
boring
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 19, 2006 11:03 am    Titlul subiectului: help :) Raspunde cu citat (quote)

de unde naibi gasesc si eu tatuaje de prin legiunea straina etc etc....o pagina sau ceva ...mersi...zzzzzz
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 19, 2006 1:19 pm    Titlul subiectului: Re: help :) Raspunde cu citat (quote)

boring a scris:
de unde naibi gasesc si eu tatuaje de prin legiunea straina etc etc....o pagina sau ceva ...mersi...zzzzzz

pai depinde ce vrei?...site-uri?..daca da..www.google.ro apoi scrie tattoos..and then SEARCh..
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 19, 2006 2:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am dat dar nu gasesc.....habar nu am ...etc etc ....nici nu stiu care cum sunt...credeam ca cei care fac tatuaje stiu cum arata si nah poate stiu si pagini.
Sus
Blaj

Data inscrierii: 19/Iun/2006

MesajTrimis: Vin Sep 22, 2006 1:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in primul rand ei isi fac tatuaje cu o anumita simbolistica , gen military tattoo si nu cred ca vrei tu sa iti faci simbolul diviziei 5 parasutisti sau mai stiu eu ce alte chestii de genu asta... dar daca vrei asa ceva iti pot trimite o revista doua
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
laur
Vizitator

MesajTrimis: Mar Noi 14, 2006 7:32 am    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

daca gasesti ceva tatuaje cu legiunea straina da -mi si mie.laurentiuanton@yahoo.com
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:13 am    Titlul subiectului: Re: help :) Raspunde cu citat (quote)

Nu va suparati dar uni degeaba eu net knd pot da un click pe google Razz Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community