FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
se fac conventii in Romania?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
tattoman

Data inscrierii: 04/Oct/2006

MesajTrimis: Mie Oct 04, 2006 11:13 am    Titlul subiectului: se fac conventii in Romania? Raspunde cu citat (quote)

Hello..!!!! am o intrebare care poate sa mi zica dac la noi in tara se fac conventii,unde,si cind.astept raspuns.
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Joi Oct 05, 2006 8:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu Mad
tattoman

Data inscrierii: 04/Oct/2006

MesajTrimis: Dum Oct 22, 2006 12:54 am    Titlul subiectului: pt costi. Raspunde cu citat (quote)

salut costi.Dragos sunt ne-am cunoscut in cipru,din Iasi,nu mai fi asa dur
cu mine.ma intristat fatul sa aflu ca la bulgari se fac mai multe conventii ca la noi.si imi dau seama la cum se comporta lumea pe forum daca s-ar putea sa ne furam mashinile uni la alti ar fii fff bine.si se mai dau si mari tattooatori,tu esti poate mai in varsta aici pe forum,explicale ca inainte de toate trebuie sa fii om ca sa iti iasa un tatuaj frumos.tot ce am vazut e super comercial si chiciuri multe nimic "profestionist".si eu sunt un kakat pe langa alti mari artsti dar nu ma sparg in figuri ca sunt tattoator.daca s-ar face conv in romania trebuie sa vina si jandarmi.ca murim toti cu acele infipte in oki.cu respect Dragos.
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:23 am    Titlul subiectului: Re: se fac conventii in Romania? Raspunde cu citat (quote)

Eu nu cred k se fac Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community