FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
Ace pt. tatuaje

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 14, 2006 8:35 am    Titlul subiectului: Ace pt. tatuaje Raspunde cu citat (quote)

Salutare ~ Am si eu o intrebare, Stie cineva de unde asi putea cumpara seturi de ace pt. tatuaje de 030 si 040 in tot Bucurestiul asta cat e de mare... ??? Rolling Eyes
Sus
Vizitator

MesajTrimis: Lun Aug 14, 2006 8:47 am    Titlul subiectului: Re: Raspunde cu citat (quote)

Ahhh si nu asi dori sa fiu luata la misto - ca am vazut ca se obisuieste pe aici - sau concurentza e prea mare intre saloane sau tatuatori...

Revenind: Ace de 030 si 040 Laughing - stie cineva de unde asi putea sa cumpar ? ( Sorry dar nefiind in domeniu nu citesc nici reviste in domeniu si nici nu frecventez saloane etc...)

Multzam anticipat pentru eventuale raspunsuri Smile
Sus
buza
Vizitator

MesajTrimis: Vin Sep 01, 2006 3:52 pm    Titlul subiectului: incearca siteul asta Raspunde cu citat (quote)

www.tattoo-supplies.ro
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:32 am    Titlul subiectului: Re: Ace pt. tatuaje Raspunde cu citat (quote)

INtreabai pe cei de la saloane Wink ]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community