FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
SA IMI FAC GRIJI SAU E NORMAL ?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
LLV Racing

Data inscrierii: 21/Apr/2007

MesajTrimis: Sam Apr 21, 2007 7:53 pm    Titlul subiectului: SA IMI FAC GRIJI SAU E NORMAL ? Raspunde cu citat (quote)

Azi mi-am facut primul meu tatuaj.
Cand am aplicat a doua oara crema protectoare am observat ca incepe sa iasa un pic de culoare din locul tatuat. E normal sa iasa culoarea din tatuaj? Puteti sa-mi spuneti cum sa procedez in momentul in care aplic crema,cu ce trebuie sa curat tatuajul? Cu apa sau sa aplic numai crema fara sa curat locul?

Multumesc mult!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
none

Data inscrierii: 20/Apr/2007

MesajTrimis: Dum Apr 22, 2007 12:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da e normal ..dar ce iti iese nu este tus Wink..pooi recomand sa te dai odata pe zi cu crema iti recomand baneocin ..la mine a mers de minune si e chiar super ieftina ..pace
none

Data inscrierii: 20/Apr/2007

MesajTrimis: Dum Apr 22, 2007 12:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aa si in nici un caz sa nu pui apa sau sa stai la soare ..aplici crema direct da in strat subtire
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:05 am    Titlul subiectului: Re: SA IMI FAC GRIJI SAU E NORMAL ? Raspunde cu citat (quote)

Dak e mare poate va trebui sa mai til bati odata k poate ti- Smile a curs sange cu tot cu tus
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
domino_grl

Data inscrierii: 24/Iul/2007

MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 11:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu am avut aceeasi problema,mi se parea ca se duce tusul de pe tatto,dar m-am linistit cand am vazut ca dupa 2 zile am scapat ,acum astept sa se vindece Very Happy
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community