FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
de unde pot sa cumpar HENNA???

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale bodypiercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cocolino

Data inscrierii: 09/Feb/2006

MesajTrimis: Joi Feb 09, 2006 6:31 pm    Titlul subiectului: de unde pot sa cumpar HENNA??? Raspunde cu citat (quote)

de mai mult timp caut henna pt a-mi face tatuaje temporare. problema e ca nu gasec decat vopsea de par cu henna. Nu cred ca o pot folosi si pt corp. Poate sa ma ajute cineva?? Stie cineva de unde as putea cumpara???
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costi

Data inscrierii: 31/Ian/2006

MesajTrimis: Vin Feb 10, 2006 10:21 am    Titlul subiectului: hena Raspunde cu citat (quote)

''cocolino''de ce nu mergi la cel mai apropiat salon din orasul tau?
jimmydreame

Data inscrierii: 07/Mar/2006

MesajTrimis: Mar Mar 07, 2006 10:39 am    Titlul subiectului: Re: de unde pot sa cumpar HENNA??? Raspunde cu citat (quote)

cocolino a scris:
de mai mult timp caut henna pt a-mi face tatuaje temporare. problema e ca nu gasec decat vopsea de par cu henna. Nu cred ca o pot folosi si pt corp. Poate sa ma ajute cineva?? Stie cineva de unde as putea cumpara???

vreau sa imi deschid un salon de tatuaje temporare,, de unde fac rost de accesorii si consumabile?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
crushbrun2003

Data inscrierii: 22/Aug/2007

MesajTrimis: Mie Aug 22, 2007 5:28 am    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

Ma intereseaza si pe mine de unde pot cupara Henna ma poate ajuta cineva, dar fara raspunsuri e pe net ca am cautat de 2 saptamani si nu am gasit.
Ce am gasit spunea ca e pentru colorarea parului, nu cred ca e buna pt piele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale bodypiercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community