FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
cum daore mai putin?

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
demonroses

Data inscrierii: 16/Ian/2007

MesajTrimis: Mar Ian 16, 2007 5:35 pm    Titlul subiectului: cum daore mai putin? Raspunde cu citat (quote)

hey,am si yo o intrebare.cum doare mai putin(ma refer la gaura in lob)cu ac incins ,cu ac normal sau cu cerce ascutit?eu mi-am mai dat singura o gaura cu cercel neascutit si a durut rau,l-am dat si stramb.plz raspundeti,nu-mi pl durerea Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
attila- bizzzart tattoo

Data inscrierii: 06/Mai/2006

MesajTrimis: Vin Feb 02, 2007 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

...hmmmnnn, pai sa raspundem scurt si la obiect:
-ac inroshit se foloseste cel mult in cazul animalelor(shi in braveheart)
-cu cercel in general nu tzi-ash indica(motivul ai spus-o chiar tu)
-cu ac e super ok, dar nu de cusut , siringa, etc.
eu zic sa te duci la un salon, pe ei ii platesti sa itzi faca o gaura normala shi cu putzine comlicatzii, oricum cred ca e mai bine ca sa te chinuiesti de capul tau + ca probabil nu stii cum se ingrijeshte............
numai bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
tatua102388

Data inscrierii: 30/Ian/2007

MesajTrimis: Sam Feb 03, 2007 11:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cum daq sa-ti dai pierce cu ac incins sau cu cercel, direct? Smile)
Traim in 2007 !!!
Si din moment ce nu te pricepi, cum sa-ti dai singur? Ia-ti frumos un cercelush sa-ti placa (daca esti mai sensibil/a nu lua din argint... k s-ar putea sa se infecteze...argintul nu e prea safe...---ia-ti ceva din titaniu),si du-te la un salon... Asa... din respect pentru natura. Or sa ti se dea si sfaturi despre cum sa il ingrijesti sa nu se intample ceva urat... ideea e sa le si askultzi !!!
Aud destul de des chestii de genu`... "a, da, mi-a zis sa fac asa... da` las`ca merge si fara..." etc. Tot din respect pt natura... daca n-aveti de gand sa faceti ce va spune nenea/tanti de la salon... opriti-l inainte sa inceapa sa va explice, scutiti-l sa-si raceasca gura de pomana.

Am impresia, totusi, ca unora le place automutilarea, inconstient poate... d-aia incearca tot felul de experimente pe ei insisi.
Sus
kl

Data inscrierii: 31/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 31, 2007 2:24 pm    Titlul subiectului: cat costa?? Raspunde cu citat (quote)

adik e scump.. sau? pt ca nu stau prea bn cu banii.. sh asha...
Sus
kl

Data inscrierii: 31/Aug/2007

MesajTrimis: Vin Aug 31, 2007 2:28 pm    Titlul subiectului: ma refer Raspunde cu citat (quote)

ma refer dak e scump la salon..? sh cum e acolo pt ca imi e cam frica..?
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Piercingul in ureche Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community