FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
bijuterie

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
slyder

Data inscrierii: 20/Iul/2007

MesajTrimis: Vin Iul 20, 2007 2:40 pm    Titlul subiectului: bijuterie Raspunde cu citat (quote)

deci...
pt un piercing in buza, in sfarsit mi s-a vindecat si vreau sa imi pun veriga. nici o problema pana aici.
este o veriga dintr-acea cu o singura bila, si cu 2 orificii mici, dar nu se inchide prin filet. ci prin apasare.
na, faza e ca nu pot nicicum sa inchid piercu. si nici nu vreau sa trag si sa apas extrem de tare pe el ca sa se inchida, de frica sa nu il smulg cu juma de buza.
asa, ca daca stie careva ceva modalitati de inchidere a asfel de piercuri, cu ceva clesti sau cumva, sa-mi spuneti si mie.
mersi.[color=red]
[/color]
JuTattoos

Data inscrierii: 09/Aug/2007

MesajTrimis: Dum Aug 12, 2007 12:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai bine iti cumperi o veriga mai buna si mai sigura.
slyder

Data inscrierii: 20/Iul/2007

MesajTrimis: Mie Sep 05, 2007 8:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

veriga in romania in afara de bead ring, unde gasesc? ca toate sunt la fel.
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale piercing Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community