FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare   ProfilProfil Mesaje privateMesaje private  AutentificareAutentificare  
VREAU TATUAJ

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alexxxs

Data inscrierii: 24/Sep/2006

MesajTrimis: Dum Sep 24, 2006 5:22 pm    Titlul subiectului: VREAU TATUAJ Raspunde cu citat (quote)

:DSalutare stie cineva sa-mi faca un tatuaj temporar de 2-3 ani pe mana?mai pe scurt ceva de genul semne japoneze.sunt din BRAILA ast msj

Ultima modificare efectuata de catre alexxxs la Vin Sep 29, 2006 5:36 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vizitator

MesajTrimis: Mar Sep 26, 2006 9:32 am    Titlul subiectului: Re: VREAU TATUAJ Raspunde cu citat (quote)

alexxxs a scris:
:DSalutare stie cineva sa-mi faca un tatuaj temporar de 2-3 ani pe mana?mai pe scurt ceva de genul semne japoneze.sunt din BRAILA ast msj.sau sms la nr 0746163152

da.. cu carioca....
Sus
Triple X TaToo xXx

Data inscrierii: 12/Iul/2007

MesajTrimis: Joi Iul 12, 2007 9:26 am    Titlul subiectului: Re: VREAU TATUAJ Raspunde cu citat (quote)

Iati nene o carioca un marker ceva Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
SiLw3rR Tatoo

Data inscrierii: 17/Oct/2007

MesajTrimis: Mie Oct 17, 2007 8:49 am    Titlul subiectului: Re: VREAU TATUAJ Raspunde cu citat (quote)

SiLw3rR a scris:
ba tu nu ai sa poti sa iti faci niciodata un tatoo care sa tina 2 ani ai putea totusi sa iti iei inima in dinti si sa iti faci unul permanent , pana atunci succes cu markerul Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
racingkng

Data inscrierii: 31/Oct/2007

MesajTrimis: Mie Oct 31, 2007 8:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vreau sa-mi bat din nou tatuajul,ma puteti ajuta cu un salon ceva in constanta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului BodyDesign.ro -> Generale tatuaje Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Sustinut de: Romanian phpBB online community